Xiaomi 6 Teknolojisi ile Tanışın

 Xiaomi 6 Teknolojisi ile Tanışın
Okunuyor Xiaomi 6 Teknolojisi ile Tanışın

Xiaomi 6 Teknolojisi ile Tanışın

Teknoloji pazarı içerisinde yer alan binbir çeşitli teknoloji ürünleri ile artık hr bir ihtiyaçlarınızı giderebilmek mümkün hale geliyor. Kızışan bir rekabet ortamı içerisinde yer alan teknoloji pazarına göz attığımızda ise pek çok markanın yeni üretimlerine başladığını görebiliyoruz. Hatta pek çoğu bile yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Dört tarafı kavisli özelliğe sahip olan Xiaomi’nin ön ve arka kısmı ise cam şekilde tasarlanmıştır. Mavi, siyah ve beyaz renkli telefonları seven kişiler için üç farklı seçeneği mevcuttur. Cihazda tek sıkıntıya dönüşen durumlardan birisi de ne yazık ki 3.mm’lik kulaklık girişinin yer almamış olması diyebiliriz.

Xiaomi Teknik Özellikleri Neler?

Teknoloji meraklılarını şüphesiz en çok yakından ilgilendiren konulardan birisi de ürünün özellikleridir. Xiaomi Özellikleri incelendiğinde kullanıcıların hoşuna gidecek üstün yanları taşıyor diyebiliriz. Cihazda parmak izi sensörü yer almaktadır. Aynı zamanda da dokunmatik home butonu yer almaktadır. Cihazın dezavantaj içeren bir diğer yanlarından birisi de su ve toza karşı iyi bir dayanıklılık gücü göstermiyor olması diyebiliriz. Yalnızca sıçrama olaylarına karşı korunabilirliğinin olduğunu belirtmek isteriz. Bu yönlere sahip olmasından dolay doğal olarak teknoloji severler de gel git içerisinde yer almaya başlıyor. Fakat düşünüldüğü kadar da kötü bir cihaz olmadığının altını çizmemiz de fayda var.

Cihazın boyutu ise 5.15 İnç olarak tasarlandığını ve ideal boyutta yer aldığını söylememiz gerekiyor. Ayrıca güvenilir marka modeli için FULL HD özelliğini kullanıyor. Cihazın bir diğer teknik özellilerine göz attığımızda ise 6 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu net bir şekilde görebilmekteyiz. Cihazda aynı zamanda Adreno 540 grafik birimi yer alıyor. Cihazda 12 MP çift kamera özelliği bulunuyor. Bu sayede resim ve videolarınızı yüksek kalite eşliğinde çekebilmeniz mümkün hale dönüşüyor.
Cihaz, Iphone 7 Plus özelliğine sahip şekilde tasarlanmıştır Yalnızca ondan kendisini ayıran bir kaç farklı yanları ve eksik yönleri bulunuyor. Onun haricinde teknoloji kullanıcılarının memnun kalıpi gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle