Whattsapp Dur Durak Bilmiyor !!!!

 Whattsapp Dur Durak Bilmiyor !!!!
Okunuyor Whattsapp Dur Durak Bilmiyor !!!!

Whattsapp Dur Durak Bilmiyor: Yeni Özelliğiyle Geldi

İnsanların birbirleri ile en güzel şekilde iletişim kurmasına yardımcı olan uygulamalarından birisi olarak da karşımıza whatsapp çıkıyor.

Her yönden tercih edilen bir iletişim platformu haline gelmiştir. Hatta öyle ki program herkes tarafından günde güne yayılan ve kullanılmaya başlanan uygulamaların bile arasına girme başarısını en iyi şekilde göstermiş bulunuyor. Fakat whatsapp dur durak demeden aynı şekilde kendisini geliştirmeye de bir an önce devam eder hale gelmeye başladı. Uygulamanın son beta sürümünün gerçekleşmesi ile birlikte whatsapp kullanıcılarının da sevinmesine neden olacak yeni gelişmeler de ortaya çıkmış oldu.

Whatsapp cephesinde gerçekleşen özelliğin ne olduğu da aktif bir şekilde sorulmaya başlanan soruların arasında yer aldı. Whatsapp yeni özellik hizmetlerinden birisi de her türden dosyaların sorunsuz bir şekilde paylaşılma özelliği diyebiliriz. Hatta bunun yanı sıra arama motorları ve toplu resim gönderme gibi hoşa gidecek pek çok yenilikleri de devreye sokmaya başladı. İsteyen kişiler her türlü dosyayı çok rahat bir şekilde gönderme özelliğine sahip olacak.

Her ne kadar whatsapp daha önce ki güncellemelerine göz atımı yapıldığında bu tür dosys gönderme özelliğini duyurmuştu. Fakat yetkililer tarafında her ne kadar kullanıcılara özel olarak bu tür özelliğin devreye gireceği yönünde bir açıklama yapılmış olsa da .pdf, .docx, .xlsx ve benzeri dosya uzantılı dokümanları paylaşmak sınırlı olarak gerçekleşiyordu. Fakat whatsapp yeni güncellemesi sayesinde bundan böyle .pdf, .docx, .xlsx ve benzeri dosya uzantılı dokümanları paylaşmakla sınırlı kalınmadan her türden dosya olursa olsun hiçbir şekilde sorun yaşamadan da bundan böyle dilediğiniz dosyaları çok rahat bir şekilde paylaşabilme özelliğine sahip olmaya başlayacaksınız. Bu durum sizin içinde artık zahmetli bir şey olmayacak.
Normal şartlarda kullanıcılar her ne kadar dosya gönderme işlemlerini bir an önce yapmaya kalkışsalar da bu işlemler en hızlı yoldan gerçekleştirmeye her ne kadar kalkışsa bile sadece sınırlı dosyaları paylaşma özelliğine sahipti. Fakat artık whatsapp cephesi tarafından yenilen özellik sayesinde sınırlı dosyalar paylaşılmamış da olacak.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • ahmet
  ahmet
  ziyaretci
  4 sene önce

  5 numara 10 yildiz

  Cevapla
  0
 • Sadık
  Sadık
  ziyaretci
  4 sene önce

  WhatsApp geliştikçe kullanıcı sayısını arttırıyor ve olası bir rakip çıkma şansını da yok ediyor. Gelmiş geçmiş en iyi mesajlaşma uygulaması ve ondan daha büyük bir uygulama gelmeyecek muhtemelen.

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle