Su Geçirmez Özellikli LG Q8 Geldi

 Su Geçirmez Özellikli LG Q8 Geldi
Okunuyor Su Geçirmez Özellikli LG Q8 Geldi

Su geçirmez özelliğe sahip olan telefonlara ilgi her daim oldukça fazladır. Onlardan birisi olarak sektörde yerini alan LG Q8 her yönden büyük bir beğeni topluyor. Yüksek performans gösteren özelliği ile dikkatleri üzerine çeken akıllı cihazın çift yönlü kamera özelliği de bulunuyor. LG, yeni satışa sunmuş olduğu ürününü resmen açıklamış oldu. Cihazın teknik özelliklerine göz atıldığında ise  16MP’lik arka kamera ve 135 derecelik geniş açı özelliğiyle de dkkatleri üzerine çekiyor.  V20’nin 3200mAh bataryasına kıyasla  küçük 3000mAh bataryası da bulunuyor. Akıllı telefon pazarı içerisinde yerini alan Q8, su geçirmez özelliğiyle de şimdiden tam not alma başarısına sahiptir. Metal tasarımsal yönüyle de şıklığı en güzel şekilde lanse eden bir ürün olma başarısına sahip. İstenenleri en güzel şekilde yerine getirecek bir kapasiteye sahip olan cihazi bekleneni de doğal olarak fazlasıyla verecek olarak görülüyor.

Su geçirmez çift kamera özelliiğiyle LG Q8 artık telefon dünyası içerisinde yerini alacak. Cihazın suya dayanıklı IP67 derecelendirmesine sahip olması da doğal olarak en önemli yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Cihazda aynı zamanda genişletebilir bellek özelliği de yer alıyor. Her yönden büyük bir beğeni almaya başlayan cihaz büyük bir beğeni toplama özelliğine de sahip oluyor. Su geçirmezliiğiyle dikkat çeken kaliteli cihazdan hemen herkes fazlasıyla memnun olmaya başlayacak.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Atınç
  Atınç
  ziyaretci
  3 sene önce

  Şu an piyasada telefonlar arasında ciddi bir rekabet var. Son zamanlarda Huawei nin yaptığı çıkışa lg bu modelle yanıt verdi. Bakalım nasıl olacak.

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle