Samsung’tan Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Görseli Paylaşımı !!

 Samsung’tan Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Görseli Paylaşımı !!
Okunuyor Samsung’tan Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Görseli Paylaşımı !!

Samsung’tan Yanlışlıkla Galaxy Note 8 Görseli Paylaşımı

Teknoloji denildiği an adını geniş çaplı duruyuran markalardan birisi de Samsung olmuştur. Bu denli önemli teknoloji firması da doğal olarak kullanıcılarına en özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Hatta öyle ki modellerine her geçen gün bir yenisini daha fazla eklemeye başladığı anlar bile olabiliyor. Twitter hesaplarının birisinde Samsung yanlışlıkla bir hata yaptı ve Galaxy note 8 görselinin paylaşımını yaptı. Meraklı gözker eşliğinde beklenen telefonla ilgili olarak görsellik de bu sayede twitter sosyal medya ağı üzerinden paylaşılmış oldu. Samsung yeni serisi son dönemde kullanıcılar tarafından oldukça fazla merak ediliyordu.

Hatta öyle ki ürünün bu sefer modeli nasıl olacak nasıl bir tasarım ile karşı karşıya kalacağız şeklinde konuşmalar bile yapılır hale geliyordu. Fakat Samsung teknoloji devinden beklenmeyen bir hata da kısa süre içerisinde ortaya çıktı. Bu hata ise Galaxy Note 8 Görselini paylaşmak oldu.
Samsung cephesinden hiç beklenmeyen bu tür atılım sayesinde ise Galaxy Note 8 ürünün özellliğinin yanı sıra görseli de görünmüş oldu. Yaklaşık olarak bakıldığında bu görselin 1 ay gibi bir süre sonrasında Newyork’ta gerçekleşecek olan etkinlikte duyrulması bekleniyordu. Fakat daha etkinlik olmadan bile Galaxy Note 8 cephesiyle ilgili olarak merak edilen tüm ürün görselleri de paylaşılmış oldu. Böylelikle 1 ay gibi sürenin beklenilmesine gerek kalmadan ürün ile tüm merak edilen her ne varsa en kısa süre zarfı içerisinde netliğe bir an önce kavuşulmuş oldu.

Galaxy Note 8’in yayınlanması ise Samsung’un uluslarası telefonlarında kullanmış olduğu Exynos işletim sistemi resmi web sayfası üzerinden de yayınlanmış oldu. Bakıldığında Samsung’un daha önceden tanışmış olduğu modellerine görsellik anlamında inceleme altına aldığımız da ise hiç ama hiç benzemiyordu. Diğerlerinden daha farklı şekilde bir tasarım gerçekleşmiş. Bu durum kimi insanlara göre Samsung firması tarafından büyük bir hata gözüyle görülürken kimi insanlar içinde bu haberleri çıkarması PR çalışması olarak da düşünülüyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle