Samsung Galaxy S8 Mini Mi Çıkıyor ????

 Samsung Galaxy S8 Mini Mi Çıkıyor ????
Okunuyor Samsung Galaxy S8 Mini Mi Çıkıyor ????

Galaxy 8’in Mini Versiyonu Mu Çıktı?

Teknoloji pazarı içerisinde sürekli olarak şaşırılacak pek çok şeylerle karşı karşıya kalmamız da kaçınılmaz oluyor. Onlardan birisi de galaxy 8 cihazın mini versiyonunun çıkıp çıkmadığı olduğunu söylememiz mümkündür. Özellikle son dönem de üst seviye donanımı ile firmanın en yeni modelleri de dikkat çeker hale gelmeye başladı.

SM-G9600 model numaralı bir akıllı telefonu olarak piyasa içerisinde yerini en güzel şekilde alan Geekbench’te ortaya çıkmış oldu. Snapdragon 840’dan güç alan telefonundan da güç almış olan bu modelle ilgili olarak pek çok kişi son dönemde bir araştırma içerisine girdi. Çünkü modellin tüm detaylarını öğrenme çabası içerisine giren kullanıcılar artık yeni yeni şeyler duymak istiyor. Özellikle Galaxy Note 8 modeli ile ilgili olarak hakkında pek çok sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy 8 amiral gemisi modeli hakkında Samsung firması hakkında çok fazla konuşmanın olmasını sağlamıştı. Samsung amiral gemisi farklı versiyonları eşliğinde de artık hizmet vermeye devam eder hale geldi. Geekbench veritabanında ortaya çıkmış olan üst sevie modeli sayesinde SM-G9600 model numaralı cihazın merak edilen tüm özellikleri de bu sayede ortaya çıkmış oldu. Hatta öyle ki cihazın uygun fiyat yapısı eşliğinde kullanıcıların dikkatini en güzel şekilde çekmesi planlanıyor.
Yeni Mini Model

Firmanın piyasaya sunmuş olduğu yeni SM-G9600 özelliğinin ne olduğu da son dönem de fazlasıyla merak edilen bir konu haline gelmeye başardı. 1.77 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 840 işlemcisiyle 4 GB RAM’e ev sahipliği de yapmaya yardımcı oluyor. Anakart kod adı ise sdm840 olması da ayrı bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Android 7.1.2 Nougat işletim sistemi sayesinde de cihazın kamerası ve ekranı hakkında ise henüz ortaya çıkan bir detayının da bulunmadığını söylememiz mümkündür. Bu sayede yeni mini model sayesinde farklı özellikleri de beraberinde en güzel şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu sayede yeni mini modelleri de sorunsu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.Samsung kendi geliştiriyor ve geliştirmeye de devam ediyor.Bu konumda en büyük rakibi olan Apple’ın izleyeceği yol çok önemli.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Sercan Kaya
  Sercan Kaya
  ziyaretci
  3 sene önce

  Güzel görünüyor. Heyecanla bekliyorum çıkmasını.

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle