PUBG Mobile Pcde Nasıl Oynanır?

 PUBG Mobile Pcde Nasıl Oynanır?
Okunuyor PUBG Mobile Pcde Nasıl Oynanır?

Tencent Games in çıkardığı popüler olan bilgisayar oyunu PUBG, mobil olarak pcden oynamak isteyenlerin isteklerini yerine getirmek adına PC için resmi PUBG Mobile emülatörünü yayınladı.

Tencent Games dikkat çeken oyununu mobilde paylaştığında da baya dikkatleri üzerine çekmişti.Fakat biliyorsunuz ki PUBG bir ‘battle royal’ oyun olsa da, aynı zamanda da bir ‘shooter’ oyunu.

PUBG Bluehole PUBG Mobile

Herkesin bildiği gibi shooter oyunları, yüksek kontrol becerisi ve refleks gerektirir. Fakat 5-6 inçlik dokunmatik ekranlarda bahsettiğimiz kontrolü sağlamamız pek de kolay değil. Doğal olarak PUBG Mobile oyuncuları hemen klavye ve fareleri tercih ettiler.

Fare ve klavye kullanan oyuncular, dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak oynamaya çalışan oyunculara karşı büyük bir kontrol ve hız avantajına sahiplerdi ve bu durum, oyuncular arasında büyük bir haksız rekabete neden oluyordu.

Tencent, klavye ve fare ile PUBG Mobile oynamaya çalışan oyuncuları için çözümü Tencent Gaming Buddy’i yayınlamakta buldu. Bu mobil oyun emülatörü, oyuncuların bilgisayarlarından PUBG Mobile’a giriş yapmasını sağlıyor.

Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile’ı olduğu gibi bilgisayarınıza taşıyor. Bu oyunu standart PUBG ile kıyaslamak anlamına gelmiyor. Fakat yine de görüntülerin çok da düşük kalite olduğunu söyleyemeyiz.Tencent Gaming Buddy ile ilgili görsel sonucu

Mobil oyunculara haksızlık yapmak istemeyen Tencent, Tencent Gaming Buddy ile PUBG Mobile’a giriş yapan oyuncuların yalnızca emülatörü kullanan oyuncularla eşleşmesini sağlıyor. Böylece klavye ve fare, dokunmatik ekranla oynayanlarla eşleşmiyor ve haksız rekabeti ortadan kaldırmış oluyor.

Tencent Gaming Buddy söz konusu soruna gerçek bir çözüm olabilir mi, orası tartışılır. Zira klavye ve fareyi akıllı telefona takarak avantaj sağlayanların asıl sorunu, aldıkları derece ile kendilerini diğer oyunculara göre daha başarılı olduklarını sanmaları.

PUBG Mobile PC de Nasıl Oynanır?

PCden Mobile olarak oynamak için buradaki linke tıklayarak PUBG Mobile PC emülatörünü indirin ve kurun. Zaten emülatörü kurduğunuzda diğer ayaralar otomatik olarak yapılmakta 🙂 . İyi oyunlar çorbacılar 🙂

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle