Nokia’dan Gümüş Renkli Model Geliyor! Mükemmel !!!

 Nokia’dan Gümüş Renkli Model Geliyor! Mükemmel !!!
Okunuyor Nokia’dan Gümüş Renkli Model Geliyor! Mükemmel !!!

Nokia’dan Gümüş Renkli Model

Nokia 8 beklenen model gün yüzüne çıktı. Gümüş renge sahip olan üstün nitelikli Nokia 8 cihaz, şimdiden büyük bir beğeni toplama başarısına sahip oldu. Gümüş renkli varyasyonları ile kullanıcıları mest edecek olan Nokia 8’in meraklı beklenen özellikleri de internet dünyası içerisinde yer alan kişilerle de paylaşılmış oldu. Şık tasarımıyla birlikte teknik özellikleri de göz dolduran cinsten diyebilmemiz de mümkün.Telefonun gümüş renkli modeli de sosyal medya kanalı içerisinde ilk defa görüntülenmiş oldu.

Nokia 8 Nasıl Geliyor?

Telefon kullanan kişiler genelde teknik özellikleri, performansı ve modeline dair geniş çaplı bir şekilde bilgiye ulaşmak istiyor. Onlardan birisi olarak karşımıza çıkacak olan Noki8 gümüş renkli telefon, daha şimdiden rengiyle bile çoğu kişinin kalbini kazanmış durumda diyebiliriz. Görselden telefona göz atıldığında ise yekpare metal kasa ile geleceği net bir şekilde görülüyor. Şimdiye kadar Nokia telefonlarında görmüş olduğumuz tasarımların çoğunu da en güzel şekilde yansıtıyor.
Nokia 8 cihazın arka bölümünü inceleme altına aldığımız da ise Zeis markalı lenslere sahip olması da ayrı bir hava katıyor diyebiliriz. Genelde Zeis markası ile bilinen bir gerçek vardı ki oda Windows Phone’lu eski Nokia telefonlarda yerini alıyordu. Doğal olarak da cihazın yetenekleri oldukça iyi oluyordu.

Aynı durumu Nokia’nın yeni gümüş renkli telefonlarında da artık kolay bir şekilde görebilmemiz de mümkün hale dönüşmeye başladı.Tasarımın yanı sıra telefon kullanıcıları tarafından yakın mercek altına alınan özelliklerinden birisi de donanımsal performansları ve özellikleridir. Donanımsal yönüyle cihazı inceleme altına aldığımızda ise 4 GB RAM veya 6 GB RAM ile birlikte 64 GB dahili depolama alanının olacağı yönünde bir haberler bulunuyor. Bu durum telefon kullanıcıları tarafından artı özellik olarak da karşımıza çıkmayı başaracaktır diyebiliriz. Hızlı çözümler tarafınıza sunacak olan Nokia ile artık modern teknoloji dünyasına adım atabilmeniz de sizin için son derece kolay olmaya başlayacak. Bu sayede en kısa süre zarfı içerisinde de yükselişe geçebilme şansına bir anlamda sahip olacaksınız. Nokia 8 gümüş renkli modeli şimdiden gerek performansçı yönü gerekse de rengiyle büyülemeyi başarıyor diyebiliriz.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • Alaattin
  Alaattin
  ziyaretci
  3 sene önce

  Paylasim icin cok tesekkürler bilgilendik sayenizde

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle