Moonster Huma H4 V1.1 İnceleme

 Moonster Huma H4 V1.1 İnceleme
Okunuyor Moonster Huma H4 V1.1 İnceleme

Moonster Huma H4 V1.1 İnceleme

Teknoloji piyasası içerisinde sürekli olarak en yeni ürünler karşımıza çıkıyor. Güne uyandığımızda yeni bir teknoloji ürünleri ile karşı karşıya kalmamız bile artık kolay hale geldi. Bunlardan birisi olarak ise Moonster Huma H4 V1.1 olduğunu söylememiz mümkündür. Yeni iş sınıfı serisi olarak tanıtımını yapmış olduğu en yeni modelin üstün performansı, teknoloji kullanıcılarını da doğal olarak heyecanlandırmaya neden oluyor.

Hem donanım özellikleri hem de şık yapısıyla incelendiğinde tam not almayı başaran bir üründür. En yeni teknoloji ürünü, İntel’ın 7. Nesil işlemci modeli 7700 HQ’dan gücünü alarak performansını sürdürdüğünü belirtebiliriz. Bilgisayarın bir diğer dikkat çeken en önemli özelliklerinden birisi de TX 1050Ti ekran kartını kullanıyor olmasıdır. Moonster Huma H4 V1.1 ne kadar fiyattan teknoloji pazarında satışa sunulduğu yönünde çok fazla sorular sorulmaya başlandı. Teknlooji kullanıcıları için ürünün 5.099 TL gibi bir rakamdan satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Buna göre üstün performans özelliğine sahip olan bilgisayarı satın almak isteyen kişilerde öncellikle bu fiyatı ödemesi gerekmektedir. Bilgisayarı geniş çaplı inceleme altına aldığımızda tatmin olacağımız pek çok önemli bilgilere de en hızlı yoldan ulaşma şansına sahip oluyoruz.

Bilgisayarın bir diğer dikkat çeken yanlarından birisi olarak ise 7. nesil Intel Core i7-7700HQ işlemcisi kullanıyor olması diyebiliriz. Buna göre bilgisayarı hemen her yerde sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün hale gelmeye başlayacak. Bilgisayar 8 GB DDR4L 2133 MHz RAM ile donatılmış olurken aynı zamanda da 14 inç boyutlu Full HD mat ekran özelliğine sahip olduğunu da kolay bir şekilde görmekteyiz. Her yönden üstün bir bilgisayar olduğunu kanıtlayan özelliklere sahiptir. Bu yüzden bilgisayarı kullanmaya başlayacak olan vatandaşlarda fazlasıyla memnun kalmaya başlayacak. Uzun ömürlü yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bilgisayarı sizlerde satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarın iş ortamı için son derece ideal olduğunun altını çizebiliriz. Firmanın zaten ürünü piyasaya sunmasında ki en temel amaçlardan birisi olarak da iş ihtiyaçlarınızın gönül rahatlığı ile karşılanmasını sağlamaya yardımcı olmaktır diyebilmemiz mümkün.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle