Mobil Cihazlar İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar

 Mobil Cihazlar İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar
Okunuyor Mobil Cihazlar İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Günlük yaşantımız içerisinde milyonlarca insamımız artık telefon kullanıyor. Haber takibi, internet
kullanımları ve haberleşme ihtiyaçlarını en güzel şekilde gidermek isteyen kişiler artık hiç düşünmeden telefonlara yöneliyor. Hatta çevremize göz attığımızda da telefon kullanmayan kişi sayısı yok denecek kadar az olduğunu fark etmemiz mümkündür. Bu denli aktif şekilde kullandığımız telefonlar içinde çeşitli uygulamalar bulunmaktadır.

WİFİ Maps İle Wifi Gücü Sinyali

Mobil cihazlarda kullanılan uygulamalardan birisi olarak Wifi Maps geliyor. Tüm mobil ağlarında sorunsuz şekilde kullanılma özelliğine sahip olduğu gibi aynı zamanda da WİFİ sinyal gücünü göstermeye de en iyi şekilde yardımcı oluyor.

Drippler Uygulaması

Android telefonlarda ihtiyaç duyulan bir diğer önemli uygulamalardan birisi Drippler’dir. Drippler uygulaması sayesinde artık sizlerde cihazlarınızda ki tavsiye, yazıları toplayarak yararlı içerikler elde edebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Weather Undergrounf Uygulaması

Hava durumu, günlük planlarınızı yaparak hayatınızı düzene sokabilmeniz adına son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı bu tür hava durumu bilgilerini veren programların kullanılması tavsiye edilmektedir. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de tam tamına 10 gün gibi bir süre hakkında hava durumu bilgilerini sunuyor olması diyebiliriz. Sadece sizin belirlemiş olduğunuz bilgileri sunmaktadır. Bu sayede kendiniz hemen ayarlama yaparak raporlama sunmaya başlayabilirsiniz.

Pocket Uygulama Özelliği

Video ve benzeri şeyleri kaydederek tekrar izlemek istiyorsanız mutlaka cihazınızda olması gereken uygulamalardan birisi olarak karşımıza Pocket çıkıyor diyebiliriz. Hem videoları hem de web makalelerini sorunsuz bir şekilde kaydetmeye yardımcı olur. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi olarak ise makaleleri okumanızın ardından ise mutlaka silmeniz gerektiğidir. Çünkü SD kartınız bu şekilde yetmeyebilir.

Online platform üzerinde artık mobil cihazlarınızda sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz pek çok uygulamaların yer aldığını belirtmemiz mümkündür. Bu sayede istediğiniz uygulamaları hemen mobil cihazlarınıza yüklemeye başlayarak aktif olarak kullanabilir ve istediğiniz en hızlı bilgilere de sorunsuz olarak ulaşma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun internet ağını, şarj durumunu ve benzeri özelliklerini sizlere sunacak olan daha pek çok önemli uygulamalar bulunuyor.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle