LG Garanti Sorgulama

 LG Garanti Sorgulama
Okunuyor LG Garanti Sorgulama

Bu yazımızda sizlere dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan LG nin Garanti Sorgulama yöntemini ele alacağız.

Bilindiği üzere bir çok televizyon, akıllı telefon, bilgisayar, tablet vb. ürünleri üreten ve pazarlayan LG kalitesini bizlere tamamen göstermiştir.Bu ürünleri Dünya’da milyonlarca kişiye ulaşmıştır.Bu şirket diğerleri gibi satışa sunduğu ürünleri genel olarak satış sonrası teknik destek vermektedir.Bakım ve onarım olarak önde gelen bir profesyonellikle müşterilerini memnun etmektedir.

lg ürünleri ile ilgili görsel sonucu

LG ürünü olup da bu konu hakkında bilgi edinmek isteyenler Google üzerinden ”LG Garanti Sorgulama” diye bir arama yapmalıdırlar.Arama sonuçlarında en üstte çıkan LG nin resmi sayfasına giriş yapmalılardır.Bu bölümden ürünün garanti durumunun sorgulaması yapılabilmektedir.Bu linke tıklayarak direk LG Garanti Sorgulama sayfasına gidebilirsiniz.

LG Garanti Sorgulamak için, site içinde destek alanına giriş yapmanız gereklidir. Daha sonra sorgulama alanına giriş yaparak, elinizdeki ürünün İMEİ numarasını girmelisiniz. İMEİ numarasını girip sorgula dediğinizde karşınıza, ürünün garanti durumu ve daha önce ürünle ilgili işlem yapılmışsa, hepsi döküm olarak karşınıza çıkacaktır.

İMEİ Numarasını Nasıl Öğrenirim?

*#06# ile ilgili görsel sonucuLG garanti sorgulaması için gerekli olan İMEİ numarasını bilmediğiniz takdirde bunu öğrenmenin kolay bir yolu var. Akıllı cihazınızdan arama kısmına girerek *#06# yi aratırsanız, İMEİ numaranız önünüze gelecektir.Bu yöntem akıllı telefonlarda kullanılmaktadır.Eğer başka bir cihaz ise bu cihazın İMEİ numarasını faturasından öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle