Lenovo Yoga Book İncelemesi ve Özellikler

 Lenovo Yoga Book İncelemesi ve Özellikler
Okunuyor Lenovo Yoga Book İncelemesi ve Özellikler

Lenovo Yoga Book İncelemesi ve Özellikler

Son derece rahat taşınabilir özelliği ile dikkat çeken Lenovo Yoga Book, şimdiden gözde bir ürün olma başarsını ele geçirmiş durumda diyebiliriz. Cihazın aynı zamanda dikkat çeken bir diğer özelliklerinden birisi de Halo klavye özelliğinin olması diyebiliriz. Bu sayede işlemlerinizi çok rahat bir şekilde gerçekleştirme özelliğine de sahip oluyorsunuz.

Bu sayede ne zaman isterseniz isteyin çok rahat bir şekilde bilgisayar içerisinde gezinme gibi şeyleri de yapma mutluluğunda oluyorsunuz. Özellikle bilgisayarın en çok dikkat çeken yanlarından bir diğer ise sistem içerisinde windows 10 özeliğinin yer alması olduğunu söylememiz mümkündür. Bu sayede sizler de hiçbir uğraş içerisinde olmadan sistem hazır kurulu bir şekilde sizlere sunulmuş oluyor. Bu modelin Android kullanan farklı varyasyonlarının olduğunu da belirtmemiz mümkündür.

Cihazın aynı şekilde tasarım özeliklerine bir an önce göz atmaya başladığımız da ise 600 gram ağırlığı bulunuyor. Bu sayede istenilen yere hiçbir şekilde zorluk yaşanmadan taşınma kolaylığı sağlanıyor. Son dönem de şüphesiz en çok rahatsız edici konulardan birisi de bu tür cihazların taşınma işlemleriydi. Fakat artık tüm bunların üstesinden gelecek yenilikçi hizmetlerle artık sizler de en kısa süre zarfı içerisinde istediğiniz yere cihazı oldukça kolay bir şekilde taşıyabilme şansına sahip olacaksınız. Hafiflik yönü doğal olarak kullanıcılar tarafından da artı puan alma başarısını göstermiş oldu. Cihazın bir diğer dikkat çeken yönlerinden birisi de Fiziksel klavyeden farklı olarak sanal tuşları çok rahat şekilde kullanmaya başlaması olarak tabir edilebilir.Bu sayede sanal tuşlara basarak tüm işlemlerinizi en kısa süre içerisinde sorunsuz olarak yapabilme ayrıcalığına bir anlam da sahip olmaya başlıyorsunuz. Sanal tuş takımlarına sahip olmasında dolayı özellikle bu alanı hem klavye hem de bir çizim alanı olarak kullanabilmeniz de oldukça kolay olacak.

Kişiye de en güzel şekilde rahatlık sağladığından dolayı kullanıcılar bu durumu fazlasıyla sevmeye başlayacak. Aynı zamanda kutu içerisinde kullanabileceğiniz özel kalem sayesinde artık farklı uygulamalarda çizim yapabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Uygulama bunu da sağlıyor.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • ismail K.
  ismail K.
  ziyaretci
  3 sene önce

  Bir çok özelliği ile harika bir cihaz

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle