İtalya da General Mobile Satışa Çıkacak

 İtalya da General Mobile Satışa Çıkacak
Okunuyor İtalya da General Mobile Satışa Çıkacak

İtalya da General Mobile Satışa Çıkacak

Son dönemin dikkat çeken mobil uygulamalarından biri olarak ise General Mobile karşımıza çıkıyor. General Mobile akıllı cihaz ile ilgili olarak yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgilerden birisi de cihazın İtalya’da satışa sunulmaya başlanacağı diyebiliriz. Türkiye pazarı içerisinde de yerini alan General Mobile satış ağı da günden güne daha fazla artmaya başlıyor. Hatta pek çok kişi General Mobile dünyasına da bir an önce ayak uydurmaya başlıyor. Yurt dışı ülkelerini de bünyesi içerisine hapseden marka artık İtalyayı da listesine eklenmiş görünüyor.
İtalya da Satışta

Türkiye’nin yanı sıra artık İtalya ülkesinde de cihazın satışı en etkin şekilde yapılmaya başlanacak. Hatta artık General Mobile yeni teknolojisini kullanmak adına İtalyanlar da sabırsızca bekler hale gelmeye başladı. Markanın diğer yurt dışı ülkeleri ile yapmış olduğu temaslara göz attığımız da ise Türkiye dışında satış yaptığı ülke sayısı 30’a kadar yükselmiş olduğunu da net bir şekilde görmüş olduk.

Buna göre tam tamına 30 ülke sınırı içerisinde güvenilir markanın ürün satışlarının hem lansmanları gerçekleşmiş olurken hem de satı işlemleri de devreye konulmuş olacak. General Mobile GM 6 modeli ile Android One projesini de devreye sokan güvenilir firma her yönden artıları da almaya başlar hale geldi.

Avrupa’da Hollanda, Sırbistan, Yunanistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Lüksemburg, gibi ülkelerin yanı sıra etkin olduğu bir diğer ülkeler arasında ise elçika, Belarus, Karadağ, Almanya, İtalya ve Romanya’da satışların gerçekleşmesi bekleniyor. Hatta son dönem de İtalya ülkesi yokken bile artık marka, İtalya ülkesine bile adım atarak artık hizmet vermeye başladı.

Marka aynı zamanda da Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Özbekistan, Afganistan, Nepal, Malezya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri gibi yerlerde de ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek adına kollarını bir an önce sıvamış oldu. Bu sayede markanın yalnız ca Türkiye pazarı içerisinde değil diğer ülkeler içerisinde de yer alacağı net bir şekilde de görülmeye başlanmış oldu diyebiliriz. Üstelik ekonomik fiyatlar içerisinde olacak.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
6
 • Mehmet
  Mehmet
  ziyaretci
  3 sene önce

  Google One programının ürünü olan bu telefonlar, ilerde çok daha iyi olacaklar. Görürsünüz.

  Cevapla
  0
 • Yasin
  Yasin
  ziyaretci
  3 sene önce

  General Mobile acaba Google nin telefonu mi merak ediyorum.

  Cevapla
  0
 • Selim
  Selim
  ziyaretci
  3 sene önce

  Akıllı telefon pazarı her geçen gün büyüyor bakalım bu rekabet nereye kadar gidecek. Ama ben hala diğer markaların Samsung ve Apple’a yetişebileceklerini sanmıyorum.

  Cevapla
  0
 • Ahmet aydın
  Ahmet aydın
  ziyaretci
  3 sene önce

  Severim general mobile i

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle