İphoneların Bilinmeyen Yanları!

 İphoneların Bilinmeyen Yanları!
Okunuyor İphoneların Bilinmeyen Yanları!

Iphone Cihazların Bilinmeyen Yanları

Günümüzde Iphone kullanıcıları oldukça fazladır. Iphone, üstün bir akıllı teknolojiye sahip olduğundan dolayı çoğu şeyi cihazlarımız aracıığıyla gerçekleştirebilmekteyiz. Fakat Iphone cihazlarının kullanıcılar nezdinde bilinmeyen bir takım gizli yanlarının olduğunu da söylemek gerekmektedir. Iphone kullanıcıların pek çoğu ne yazık ki telefonundan habersiz bir şekilde kullanım içerisine giriyor. Fakat Iphone cihazlarının üstün yetenekleri yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda daha bilmediğiniz hoşa gidecek yanlarını fark ederek cihazınızı daha aktif şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Iphone cihazların bilinmeyen yanları neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız şu şekilde açıklamamız mümkün olacaktır.Buna göre,

Hava durumunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken ise hemen Apple Maps uygulamasını açmak olacaktır. Uygulamayı açtıktan sonra sağ alt kısımda yer alan hava durumu ibaresi üzerine basarak güncek takiplerinizi de sorunsuz bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Sayaç Çalmayı Durdur

İnternet ortamlarında sık sık programlar izleyerek günümüzü geçirmişliğimiz çok olmuştur. Youtube kanallarında müzik dinlemek ya da film izlemek en sık yaptığımız aktivitelerden birisidir. Fakat tüm bunları yaparken kimi zaman uyuyakaldığımız dönemler olabiliyor. Böyle anlarda ise yapılması gereken bir kaç adımlar var. Bu sayede uyuyup kalsanız bile cihazınız açık kalarak güç sarfiyatını bitirmemiş olacak ve cihazınızı daha verimli şekilde kullanma şansını elde edeceksiniz. Saat özelliğine hemen girerek sayaş bitince kısmına gelerek çalmayı durdur sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemi yapmanızın ardından ise hemen Başlat butonuna basabilirsiniz. Bu sayede Youtube ve benzeri kanallardan video izlerken uyuyup kalsanız bile süre dolduğu zaman telefonunuz otomatik olarak çalmayı da durdurmuş olacaktır. Bu sayede telefonunuz boş yere güç sarfetmeyerek verimli şekilde güç tasarrufu yapmış olacaktır.
Titreşim Seviyelerini Değiştirme

Iphone cihazlarınızda isterseniz titreşim seviyelerinizi kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Iphone Bilinmeyen Özellikleri çok fazla olduğundan dolayı doğal olarak pek çok kişi eminiz ki bu duruma fazlasıyla şaşırıyordur. Belirli aralıklar eşliğinde titreşim almak istiyorsanız tek yapmanız gereken ise bir an önce Ayarlar/ Ses ve Dokunuş/Yeni Sesli Mesaj/Titreşim/ Yeni titreşim yarat bölümüne geçiş yapmanız olacak. Bu sayede Iphone Özellikleri ile istediğiniz her şeyi sorunsuz tamamlamış olacaksınız.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
3
 • Bekir
  Bekir
  ziyaretci
  3 sene önce

  Bilmediğim ne çok yönü varmış. Apple kullanıcısı olarak kendimde utandım 🙂

  Cevapla
  0
 • Aydin
  Aydin
  ziyaretci
  4 sene önce

  Merhabalar bizler sizin bu yonlu aktif paylasimlarinizi destekliyoruz sizlerle ortak is yapmak isteriz acikcasi

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle