iPhone 8 Yavaştan Kendini Göstermeye Başladı

 iPhone 8 Yavaştan Kendini Göstermeye Başladı
Okunuyor iPhone 8 Yavaştan Kendini Göstermeye Başladı

Iphone 8 İlk Görüntüleri Geldi

Apple yeni amiral gemisi olarak bilinen Iphone 8 üstün teknoloji cihazıyla ilgili olarak yeni bilgilerde gelmeye devam ediyor. Teknoloji analisti olarak sektörde adını geniş çaplı şekilde duyuran Benjamin Geskin, yeni Iphone ile ilgili merak edilen bilgileri de aktardı.

Eylül ayına doğru tanıtımlarının yapılması beklenen Iphone 8 Teknolojisinin özellikleri de teknoloji severlerin merakında olan bir konudur. Yeni şematik görseller artık internet ortamına sızdırılarak görsel yanları tanıtılmaya başlandı. Apple yeni teknolojisinin piyasaya sunulacağı tarise ise 17 Eylül olarak açıklanmış olduğunu belirtebiliriz. Fakat Iphone Satışları ise 25 Eylül gibi başlayacaktır. Bu sayede satışa sunulan üstün özelliklere sahip olan akıllı cep telefonlarını almak isteyen kişilerde 25 Eylül tarihini beklemek zorunda kalacaktır.

Yeni akıllı cihaz teknolojisi için yapılacak en önemli gelişmelerden birisi de çabuk biten pil sorunlarının daha fazla uzatılmasıdır. Bu sayede cihazlarda ki pil ömrü daha uzun süreli şekilde tutulmaya başlanacaktır. Sadece pil ömrü ile sınırlı kalınmayarak Iphone son teknoloji cihazının diğer modellerine oranla daha iyi performans sağlamasına yönelik çalışmalarda sürdürülmeye devam ediliyor.

Elde edilen kaynaklara göz attığımızda ise Iphone 8 Özellikleri içerisinde de yüz tanıma sistemi devreye girecek. Timothy Arcuriye göre Android benzerine sahip gelişmiş bir yüz tanıma özelliği de yeni cihazda yerini almış olacak. İşin en çok dikkat çeken yanlarına değinecek olursak da Apple yıl dönümüne özel olarak teknoloji severlerin fazlasıyla memnun kalacağı özel Iphone serisinde ki rakamlara son vermeye başlayacak. Diğer bir tabirle artık Iphone 7 devr kapanmamakla birlikte Iphone 8’in yerine Iphone Pro yer almaya başlayacak. Teknoloji meraklıları artık sabırsızca telefonla ilgili daha pek çok yeni ayrıntılar duymak isterken onları heyecanlandırmaya neden olacak bir başka bilgiyi de verebiliriz. Elde edilen yen verilere göre bu teknolojinin yalnızca dokunmatik ekrandan oluşacağı söyleniyor.

Diğer ürün çeşitlerinde olduğu gibi Iphone 8 Akıllı Telefon teknolojisininde su geçirmeyen özelliklere sahip şekilde piyasa da yerini alması planlanıyor. Üstün performans ve diğer önemli yanları ile teknoloji tutkunlarını mest edecek.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle