İphone 7 Türkiye

 İphone 7 Türkiye
Okunuyor İphone 7 Türkiye

apple-turkiye-de-yeni-magaza-aciyor-1454117938

İphone 7 Türkiye’de Ne Zaman Çıktı?

Apple yeni modellerini 7 Eylül de düzenlediği lansman toplantısında tanıtmıştı. İphone 7, İphone 7 özellikleri ve İphone 7 Fiyatı yanı sıra 7 Plus’ın da tanıtımı aynı toplantıda gerçekleştirildi.

Uzun zamandır merak konusu olan Apple’ın piyasaya süreceği yeni akıllı telefonu görücüye çıktı. Oldukça güzel değişiklikler ile kullanıcılarla buluşan yeni İphone piyasa da kendisine rakip tanımıyor.

Kısaca Apple’ın yeni akıllı telefonundan bahsetmek gerekirse eğer; telefon İphone 6 ve 6 Plus kasa şeklini ve boyutlarını birebir koruyor. Kasa üzerinde olan değişiklikler ise, Jack girişinin kaldırıp yerine hoparlör eklenmesi ki bu sayede ses kalitesi stereo standartlarına ulaşmış oluyor. Kasa arkasında ki anten çizgilerinin dikkat çekmeyen bir şekilde konumlandırılması, çift kamera ve home tuşunun mekanik olmaması göze çarpan detaylar.

Onun dışınca A10 Fusion işlemcisi sayesinde oldukça hızlı ve daha da işlevsel hale gelen İphone 7 ve 7 Plus suya ve toza dayanıklı ilk İphone olma özelliğini taşıyor.

Çift kamerası, 12 MP arka ve 7 MP ön kamerası ile yüksek kalitede fotoğraflar ve videolar çekebileceğiniz İphone 7 ve İphone 7 Plus aynı zaman da 3D efekti ile daha resin ve boyutlu çekimler yapmaya da imkan tanıyor.
Apple ‘ın yeni akıllı telefonu olan İphone 7 ve İphone 7 Pluslar 14 Ekimde satışa sunuldu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle