İphone 7 Renkleri Nelerdir?

 İphone 7 Renkleri Nelerdir?
Okunuyor İphone 7 Renkleri Nelerdir?

iphone-6s-1441835152-1441874009

İphone 7 Renkleri Nelerdir?

Uzun süredir merakla beklenen telefon İphone 7 tanıtımı 7 Eylül de düzenlenen lansman toplantısında İphone 7 özellikleri ve İphone 7 fiyat bilgisi meraklılara ilan edildi. Tanıtım da Apple’ın son çıkan akıllı telefonunun özellikleri ve renkleri oldukça ilgi gördü.

Apple yeni akıllı telefonuna kattığı yeni özelliklerinin yanı sıra yeni renkleriyle de oldukça beğeni topladı. Gri ve siyah tonlarından oluşturduğu renk skalasına Jet Black ekleyen firma, ayrıca telefonun arka kasasında görünen anten çizgilerini telefonun üst ve alt tabanlarına kaydırarak daha hoş ve şık bir görünüm elde etti.
Özellikle yeni telefonlarının batarya ömrü şu ana kadar İphone ile sunulmuş en yüksek batarya ömrü. Kablosuz kulaklık özelliği ise gerçekten dikkat çeken özellikler arasında yerini alıyor. Apple’ın yeni çıkan telefonu ile ilk kes bir İphone suya dayanıklılık özelliği kazanmış durumda. Ayrıca kulaklık girişinin kaldırılıp yerine hoparlör eklenmesi ise ses kalitesini oldukça arttırmış durumda.

İphone 7 özelliklerine kısaca değindikten sonra dilerseniz İphone nun yeni telefonlarında kullandığı renkler hakkında bilgi verelim.

İphonelarda görmeye alıştığımız renkler bilindiği üzere; Siyah, altın rengi, roze altın rengi ve gümüş renk seçenekleri İphone 7 ve İphone 7 Pluslar da mevcut.

Fakat yeni İphone ların en çok konuşulan rengi Jet Black yani simsiyah olan renkteki modelleri. Fakat şöyle bir ayrıntı var jet Black rengi İphone 7 32 GB modelinde bulunmuyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle