İphone 7 Plus Fiyatı Nedir?

 İphone 7 Plus Fiyatı Nedir?
Okunuyor İphone 7 Plus Fiyatı Nedir?

iphone7-plus-depolama-secenekleri

İphone 7 Plus Fiyatı Nedir?

Geçtiğimiz ay tanıtım lansmanı yapılan İphone 7 ve İphone 7 Plus. Düzenlenen tanıtım lansmanı toplantısında İphone meraklılarına ve piyasaya, yeni çıkan İphone 7 özellikleri ve İphone 7 fiyatı yanı sıra İphone 7 Plus özellikleri ve fiyat bilgisi de aktarıldı.

Tanıtımı geçtiğimiz ayın 7 sinde yapılan, Apple’ın yeni akıllı telefonu İphone 7 ve İphone 7 Plus’ın Türkiye de satışına başlandı. Operatörler, teknoloji mağazaları ve Apple satışına başladığı yeni telefonlarının satışa başlandığı andan itibaren müşterilerin telefonlara olan talepleri oldukça fazla oldu.

İphone 7 3 bin 249 TL den alıcı buluyor. Yalnız bu taban fiyat tutarıdır. Telefonu operatörler vasıtası ile satın almak isterseniz tarifeye ek alternatifleri ile kontratlı fiyatı 4 bin 900 TL den başlıyor. Operatörlerin uyguladığı vadeler ve fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Örnek vermek gerekirse; Turkcell yeni çıkan İphone telefonları 36 ay vade ile 3 bin 199 TL den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunarken, Vodafone 24 ay a varan vadelerle, Türk Telekom ise yeni İphone telefonları, mobil telefon, ev telefonu veya evde internet faturalarına ek olarak 24 ve 36 aya varan vadeler ile müşterilerine alternatif sunuyor.

İphone 7 Plus 32 GB telefonun fiyatı 3 bin 799 TL

İphone 7 Plus 128 GB telefonun fiyatı 4 bin 199 TL

İphone 7 Plus 256 GB telefonun fiyatı 4 bin 599 TL

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle