İphone 7 Özellikleri Nelerdir?

 İphone 7 Özellikleri Nelerdir?
Okunuyor İphone 7 Özellikleri Nelerdir?

apple-iphone-watch-20160907-5563

İphone 7 Plus Özellikleri Nelerdir?

Resmi olarak 7 Eylülde tanıtılan İphone 7 ve İphone 7 Plus. Beklentileri karşıladı diyebiliriz. İphone 7 özellikleri yanı sıra 7 Plus özellikleri ve İphone 7 fiyatı yanında 7 Plus fiyat bilgilerinin verildiği lansman toplantısı aylardır yeni çıkacak olan Apple’ın akıllı telefonunu merak edenleri oldukça memnun etti.

İphone 7 Plus oldukça dikkat çekti. Özellikle 7 Plus telefonun sahip olduğu özellikler piyasa da ki rakiplerini oldukça zorlayacağa benziyor.
7 Plus çift kamerası ve anten çizgilerinin ortada olmayışıyla direkt olarak göze çarpıyor.

İphone 7 Plus ayrıca suya ve toza dayanıklı olduğunu IP67 sertifikası ile kullanıcılara ispatlıyor.

Apple A10 Fusion işlemcisi ile diğer telefonlarında sağlamış olduğu performansı üst sınıflara taşıyor. Dünyanın en hızlı telefonu diye lanse edilen 7 Plus Apple A9 işlemcisi olan cihazlara kıyasla %50, A8 işlemcisi olan cihazlardan ise 3 kat daha hızlı. A10 Fusion sayesinde oyunlardaki görüntü ve efekt performansı ise oldukça başarılı. Apple bu kaliteli oyun sistemini konsol seviyesinde oyun kalitesi şeklinde tanımlamış.

7 Plus Retina ekranı sayesinde renkler oldukça canlı görünüyor. Ayrıca %25 daha fazla parlaklık imkanı 7 Plus ta mevcut. Apple yeni çıkardığı akıllı telefonda ekran boyutu olarak herhangi bir değişiklik yapmamış İphone 6 Plus telefonlarda olduğu gibi İphone 7 Plus da 5.5 inç büyüklüğe sahip.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle