İphone 7 Nasıl Bir Telefondur ?

 İphone 7 Nasıl Bir Telefondur ?
Okunuyor İphone 7 Nasıl Bir Telefondur ?

İphone 7 Nasıl Bir Telefondur.

7 Eylülde tanıtıma çıkan İphone 7 ile ilgili bilgiler meraklılarına sunuldu. İphone 7 özellikleri ve İphone 7 Fiyatı düzenlenen tanıtım organizasyonunda piyasayla paylaşıldı. Bizde meraklıları için İphone’un nasıl bir telefon olduğunu inceledik ve sizlerle paylaşıyoruz.

Apple’ın yeni çıkan akıllı telefonu meraklılarını heyecanlandırdı. Hangi özelliklere sahip olduğu ise merak konusu. Dilerseniz edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Öncelikle yeni çıkan modelde 3 boyutlu fotoğraf çekme özelliği mevcut. Telefonun kamerası Linx firması tarafından geliştirilmiş. 3B efekt kullanarak bu şekilde fotoğraf çekimine olanak sağlıyor. Bu saya de resim çekmeyi sevenler resimlerinde daha gerçekçi ve derinlik kazandırılmış fotoğraflar elde edebiliyorlar. Çift lens kullanılan telefonda DSLR kameralarla aynı kalitede fotoğraflar çekmek mümkün kılınmış. Kamera tasarımı ise gerçekten oldukça hoş bir görünüme sahip.

Apple Watch özelliklerinden olan Force Touch retina ekran İphone 7 nin ekran teknolojisinde mevcut hale getirilmiş. Force Touch teknolojisi ekran üzerinde ki parmak kuvveti şiddetini tanıyarak uygulamaları buna göre yönlendiren bir sistem. Yumuşak ve sert dokunuşları algılan sistem ona göre programlanma sağlıyor.

Kasa görünümü olarak Apple İphone 6 da kullanmaya başladığı kasa görünümünü bu seride de sürdürüyor. Kulaklık girişini kaldırıp yerine hoparlör ekleyen firma ses kalitesini Stereo kalitesinde müşterilerine sunuyor. Ayrıca yeni telefonun kabında kulaklıklar için dönüştürücüye de yer verilmiş.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Kamil Ahmet
  Kamil Ahmet
  ziyaretci
  3 sene önce

  Huawei p 10 de iyi ama iphone marka farkıyla önde

  Cevapla
  0