İphone 7 Kamera Özellikleri Nelerdir ?

 İphone 7 Kamera Özellikleri Nelerdir ?
Okunuyor İphone 7 Kamera Özellikleri Nelerdir ?

18439-17303-160928-iphone_7-camera-l

İphone 7 Kamera Özellikleri Nelerdir?

Eylül 7 de ilk kez tanıtımı yapılan Apple’ın son çıkan akıllı telefon modeli İphone 7. Tanıtım lansmanı yapıldığında İphone 7 özellikleri ve İphone 7 Fiyatı meraklılarıyla paylaşıldı. Apple’ın aylardır merak edilen telefonu nihayetinde önce tanıtıldı ardından satışa sunuldu.

Görüntü olarak ilk bakışta kasa yapısı olarak farklılık göstermese de kasada ve tabiî ki işlem ve uygulama özelliklerinde farklılıklar mevcut.

Öncelikle ön ekranın daha önce piyasaya sürülen İphone 6 ve İphone 6 Plustan farklı değil. Tek farkı home duşu. Artık yeni telefonlarda home duşu mekanik bir yapıya sahip değil. Bunun dışında su geçirmez oluşu, Jack girişinin kaldırılması, kablosuz kulaklık özellikleri dışında telefonun arka kasa kısmında ki anten şeritleri da artık yerinde değil. Şeritlerin yeni yerleri telefonun alt ve üst tabanları. Bu değişiklik telefonu daha sade bir tarza sokmuş. Ayrıca oldukça beğeni toplayan görsel öğelerden.

Gelelim en çok merak edilenlerden birisi olan kamera özelliklerine;
Apple’ın yeni telefonunun 12 MP’lik arka kamerası sayesinde loş ışıkta bile görüntü kalitesi yüksek fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün. f/1.8 diyafram ve altı bileşenli lens sayesinde kesinlikle çok daha kaliteli görüntüler elde edilebiliyor.

Yeni çıkan telefonun ön kamerası ise 7 MP ayrıca her iki kameranın geniş renk yelpazesi çok daha canlı görüntüler yakalamanıza olanak sağlıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle