İphone 7 İncelemesi

 İphone 7 İncelemesi
Okunuyor İphone 7 İncelemesi

iphone-7-inceleme

İphone 7 İncelemesi

Apple yeni modelini 7 Eylül de yaptığı lansman ile meraklılarına tanıttı. İphone 7, İphone 7 özellikleri ve İphone 7 fiyat bilgilerinin verildiği tanıtım toplantısında yeni modeller oldukça ilgi çekti.
Sizler için her kes tarafından aylardır merak edilen Apple’ın yeni gözdesi İphone 7 inceleme yazısını hazırladık. Yeni çıkan İphone incelemesini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebiliriniz.
İphone 4 çekirdekli A10 Fusion işlemcili, OIS destekli ana kamerası, 4 lü Flaş özelliği, suya dayanıklılığı gibi yenikler Apple’ın yeni akıllı telefonunun temel yenilikleri arasında yer alıyor.

Telefonun Kasa yapısın da bir değişiklik yok kasa görünümünde fark yaratan tek şey kasanın arkasında ki anten çizgileri. Anten çizgileri telefonun üst ve alt tabanlarında yerini almış. Bu daha şık bir görünüm oluşturmuş.
Renk seçenekleri bakımından incelediğimizde karşımıza çıkan renkler; simsiyah, siyah, gümüş, altın, rose renkleri.

Kasa da dikkat çeken bir diğer özellik ise kamera etrafındaki değişiklik. Kamera daha büyük ve çıkıntılı.
Telefonun alt kısmında bulunan Jack girişi artık bulunmuyor. Hoparlörler Jack girişinin yerine kullanılmış.
Ön ekran da ise göze çarpan tek yenilik Home tuşunun mekanik olmaması.

Apple ‘ın yeni akıllı telefonunun en beğenilen özelliklerinden birisi diyebileceğimiz özelliklerinden bir tanesi de uzun şarj. Özellikle A10 işlemci çalışma verimliği sayesinde batarya tasarrufu sağlamak mümkün. Ama çok oyun oynayan biriyseniz performans düşüşü yaşamanız gayet normal bir durum.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle