İos’ta En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

 İos’ta En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Okunuyor İos’ta En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Öncelikle herkese merhaba bugün sizlerle birlikte İOS platformundaki (bazı uygulamalar androidde de var) en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıralayıp kısaca anlatacağız.

 

 

1) Enlight

Sadece iOS platformuna özel bir program olan ENLİGHT rakipleri arasında en iyisi olarak listemde 1.sıraya yerleşti.Enlight ile hayal gücünüzün sınırlarına ulaşarak çok çok usta fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz.Üstelik herhangi bir zorluğu da bulunmuyor.Ancak enlight APP STORE’da 13.99₺ fiyat etiketiyle satışta.

2) Picsart

Yılların profesyoneli ile hazırlanmış picsart oldukça iyi bir düzenleme aracı.Fotoğraf kesimi , effectleri , kendine ait sosyal medyasıyla gönüllere taht kurmuş bir programdır.Ayrıca hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisidir.

3) Afterlight

Listemizin 3.sırasında AFTERLİGHT adlı tamamen filtre ve effect üzerine kurulmuş bir program var.Bu ilginç yazılım ile hertürlü filtreyi birleştirerek çok çok iyi fotoğraflar yaratabilirsiniz.Hem Android hem iOS platformunda olan programın fiyatı ise 0.99$ eski dolar kuruna göre 3.50₺.

BİZLERİ BEĞENDİYSENİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.YEPYENİ YAZAR KADROMUZLA SİTEMİZİ EN İYİ YERLERE TAŞIMAYA BAŞLIYORUZÇ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle