Ios 11’den Depolamaya Yönelik Yenilik

 Ios 11’den Depolamaya Yönelik Yenilik
Okunuyor Ios 11’den Depolamaya Yönelik Yenilik

Ios 11’den Depolamaya Yönelik Yenilik

Apple popüler işletim sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan Ios, büyük yeniliklerle karşımıza geliyor. Ios 11 ile Ios 10 arasında bir depolama karşılaştırılması geçtiğimiz kısa süre öncesinde yapıldı. Teknoloji sektörü içerisinde özellikle güncelleme ve yenilik denildiği an aklımıza ilk gelen markalardan birisi de Apple olduğunu söylemek mümkündür.

Özellikle teknoloji meraklıların sabırsızca beklemiş olduğu Ios 11 ile ilgili tanıtımlarını da  WWDC etkinliğinde gerçekleştiren Apple, bu sefer de çeşitli denemelerle teknoloji kullanıcılarının karşısına çıkmaya başladı. Kullanıcılarına bakıldığında pek çok yenilik ve avantaj sunarak da ihtiyaçlarının en kısa süre zarfı içerisinde karşılanmasına da yardımcı oldu. En çok teknoloji kullanıcıların sormuş olduğu sorulardan birisi de depolamaya yönelik olduğunu belirtmemiz de fayda var. Depolama alanlarının eskiye oranla ne kadar olduğu yönünde çok sık konuşmalar sektör içerisinde yapılmaya devam etmişti. Farklı yenilikle karşımıza çıkan Apple, Ios11’in bir önce ki nesli olarak bilinen Ios 10’a göre depolama özelliğini kıyaslama gereği duydu.


Ios 10 sürümüne oranla yeniliği beraberinde getiren Ios 11 ‘de depolama alanı daha fazla. Bu sayede cihazın hemen dolma gibi durumları da söz konusu olmayacak. Buy sayede Apple, daha uzun süreli ve verimli bir depolama alanının vaat edilmesini sağlıyor. Özellikle bu durum Apple kullanıcılarını da fazlasıyla sevindirecek gibi görünüyor. Bu yeni dosya formatı sayesinde artık istenilen daha geniş depolama alanlarına da Apple akıllı telefon kullanıcıları ulaşmış olacak. Sektörde en çok sevilen markalardan biri olarak karşımıza çıkan Apple, sürekli olarak hoşa gidecek yenilikleri de ortaya çıkarıyor.

Ios 11 güncellemesi sayesinde artık cihazlarda istenilen performansların daha fazla artış göstermesini de sağlamış olacaksınız. İstediğiniz tüm ortamlarda rahat gezinme ve çoklu dosyaların da sorun yaşanmadan cihazlar içerisinde saklanabilmesi gibi istenilen özelliklerle karşı karşıya kalacaksınız. Bu yüzden Apple tarafından gerçekleştirilmiş olan Ios 11 yeniliği oldukça fazla sevinçle karşılandı. Apple cihazlarının bazılarında bu yenilik ile karşı karşıya kalmanız mümkün oluyor. Bu sayede hangi cihazlara gelmiş olduğunu öğrenerek kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle