İOS 11 İncelemesi

 İOS 11 İncelemesi
Okunuyor İOS 11 İncelemesi

İOS 11 İncelemesi

Dünyanın en gelişmişlik özelliğini taşıyan mobil işletim sistemi Apple tarafından piyasaya sunulmaktadır. Ios için yeni bir standart belirleyerek üstünlüğü yakalamanıza en iyi şekilde yardımcı oluyor. Bu sayede Iphone her zamankinden daha iyi özelliğe sahip olurken Ipad ise daha yetenkli bir hale dönüşmeye başlıyor. Ios 11 sayesinde artık Ipad ve Iphone daha güçlü hale gelmeye başlayacak.

Ios’dan Ipad Yeniliği

Ios daha verimli şekilde çalışmasına yardımcı olurken artık Ipad cihazlarında on parmağında on marifet imkanı da sunmuş oluyor. Cihazın yeni özellikleri ve yetenekleri sayesinde de istediğiniz tüm işlemleri bundan böyle daha hızlı şekilde yapabilmeniz zor olmayacak. Bu sayede kullanacak kişiye de kişisel bir deneyim sunma şansını ortaya çıkarıyor. Böylelikle dilediğiniz hemen her şeyi daha sorunsuz şekilde yapabileceksiniz.

Yeni dosyalar uygulaması sayesinde tüm dosyalarınız bundan böyle bir araya getirilmiş olacak. Bu sayede tüm dosyalarınızı tek bir yerde görebiliyorsunuz. Üstelik son kullandığınız dosyalar için bile ayrı yeriniz oluyor. Sadece IPAD cihazları için değil aynı zamanda Dropbox, icloud drive, Box gibi uygulamalarda da istenilen hizmetlere en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.

Sürükle ve Bırak Özelliği Geldi

Ios 11 incelemesi yaptığımızda ise sürükle bırak özelliğinin ıpad cihazlarına kazandırılmış olduğunu görebilmekteyiz. Böylelikle dosya, fotoğraf ve diğer paylaşımlarınızı sürükle bırak yöntemi sayesinde bir yerden bir başka yere sorunsuz şekilde aktarmaya başlayacaksınız. Tek bir dokuşunuzla birlikte ıpad cihaz ekranının hemen her yerinde dilediğiniz hemen her şeyi gönül rahatlığı ile yapmaya başlayacaksınız.

Denetim Sistemi Elinizin Altında Olacak

Denetim merkezi bundan böyle elinizin altında olacak. Ios 11’de yeni tasarlanmış olan bu sistemden yararlanmak istiyorsanız hemen işlemleri kişiselleştirme yoluna gidebilirsiniz. Bu sayede ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. İlham geldiğinde ise hemen sesli notlar bölümünü açarak tek dokunuşla oturma odasında ki ışıkları kapatmaya hazırlanabilirsin. Bunun için yapmanız gereken ise hemen ev denetimlerini ayarlamanız olacaktır. Daha pe çok saymış olduğumuz kotmular gibi komutlarınızı aktifleştirerek kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz. Ios 11 ıpad ve ıphone cihazlarda farklı yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle