Ios 11 Hangi Iphone Modellerine Gelecek?

 Ios 11 Hangi Iphone Modellerine Gelecek?
Okunuyor Ios 11 Hangi Iphone Modellerine Gelecek?

Ios 11 Hangi Iphone Modellerine Gelecek?

Son dönemin üzerinde en çok konuşulan konularından birisi olarak IOS 11 olduğunu söylemek mümkündür. Doğal olarak Ios 11 ile ilgili olarak vatandaşların da merak etmiş olduğu pek çok konular var. Bunlardan birisi olarak ise Ios 11 hangi ıphone modellerine geleceği diyebilmekteyiz. Ios 11 hangi ıphone modellerine geleceği konusunda düşünce içerisinde olan vatandaşlarımıza bu konuda bilgilendirici bir hizmet vermek istiyoruz.

Ios 11 Apple 2017 WWDC etkinliğinde tanıtımı yapıldı. Gerçekleştrilen bu etkinlik sonrasında ise ıphone modellerinin hangilerinde IOS 11 özelliği olacağını öğrenmiş olduk. Yeni nesil son teknoloji cihazların başında yer alacak olan Iphone 8 ve ıphone X gibi modellerde artık Ios 11’i çok rahat bir şekilde görerek cihazların yüksek kalitesinden de sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayacağız. Bu sistemlerin belirli modeller içerisinde yer alacağının altını çizmek isteriz. Tüm Iphone modellerinde Ios 11 görebilmek pek mümkün bir durum olmayacaktır.

Ekim ayı itibariyle artık 3 nesil Iphone varyasyonları da devreye girmeye başlayacak. Bu sayede Kasım ayı itibaryle de IOS 11 güncellemesinden gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayacağız. Bu sayesinde kullanacğımız cihazlarda daha işlevsel olurken performans yönünden de bizden tam not almaya başlayacak diyebiliriz. Iphone 5s gbi modellerde ise güncelleme desteklerinin sonlanabileceği yönünde bir takım bilgiler gelmeye başlıyor. Bu modeller daha çok Iphone ailesinin giriş seviyesi modelleri olarak sunulduğunun altını çizmemiz mümkündür.

Ios 11 Güncellemesini Alacak Modeller Neler?

Teknoloji meraklıların son zamanda merak ettiği ve araştırma içerisine grmiş olduğ konulardan birisi d Ios 11 güncellemesi ile ilgili olduğunu söylememiz mümkündür. Ios 11 güncellemesi gelecek Iphone modelleri şu şekilde sıralamamız mümkündür. Buna göre, IPAD pro modelleri, ıpad mini 3 mini 4, ıpad air 2, ıpad air gibi modeller içerisinde artık Ios 11 güncellemesinin olduğunu kolay şekilde fark etmeye başlayacağız. Aynı zamanda bu güncellemenin bu modellere gelmeye başlaması ile birlikte artık cihazları daha verimli bir şekilde kullanmaya başlamamız zor olmayacak ve cihazlardan verim almaya başlayacağız.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle