Ios 11 Avantajları Ne Olacak?

 Ios 11 Avantajları Ne Olacak?
Okunuyor Ios 11 Avantajları Ne Olacak?

Ios 11 Avantajları Ne Olacak?

Apple tarafından beklenen Ios 11 avantajları ne olacak en çok üzerinde durulan konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ios 112in bakıldığında tek bir değil birden farklı özellikleri bulunuyor. Bu durumda doğal olarak kullanıcılarında çok fazla hoşuna gitmeye başlıyor. Özellikle Ios u11 uygulamasında yer alan sürükle bırak özelliği kullanıcıların en çok hoşuna gideceklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sürükle bırak yöntemi sayesinde telefon kullanıcıların da artık tek tek kopyala yapıştır gibi bir zahmet içerisine girmesine alıkoyan bir durum olarak gün yüzüne çıkıyor.

Ios, pek çok özelliği ile artık son teknoloji cihazlara da daha fazla işlevsellik katacağı net bir şekilde görülüyor. Bu durum özellikle de kopyala yapıştır yöntemlerine oranla daha problemsiz bir şekilde içeriklerin taşınmasına da çözüm üretmiş olacak. Ipad, sürükle bırak yöntemlerinin yanı sıra dosya depolama rafı özelliğiyle de çok fazla dikkatleri üzerine çektiğini net bir şekilde göstermeye neden oluyor. Birden farklı özellikleri sayesinde kullanıcılarda bu durumdan fazlasıyla memnun olmaya başladı. Ios 11 Özellikleri ile şimdiden kullanıcıların ilgisini çekmeyi başladı. Ürünlere eklenen Ios 11 özelliği sayesinde artık normalden daha kat ve kat performans ortaya konuluyor.

Ios 11 özelliğine sahip olan cihazların hangileri olacağı da son dönemde en sık merak edilen konulardan birisidir. Buna göre Ios 11 güncellemesi Pad Air 1, iPad Air 2, iPad Pro 12,9-inç, iPad Mini 2, iPad mini 3 cihazlarında yer alacak. Bu sayede kullanıcılarda normalden iki kat daha fazla hızlı şekilde cihazlrında dolaşabilecek ve yönetme merkezi sayesinde istedikleri hemen her şeyi sorunsuz şekilde yapabilecekler. Elde edilen kaynaklara göre ise Apple ortamı içerisinde yer alan Siri programının da doğal konuşma yapması içinde çalışmalar yapılacak. Ios 11 Güncellemesi sonrasında artık cihazlarda istenen yüksek performansa da en hızlı şekilde ulaşılmış oldu. Bu sayede Ios güncellemeleri ile cihazlarda ki istenen performans daha fazla artış göstermeye başlayacak. Cihazlar da en çok hoşa gidecek taraflardan birisi de sorunsuz bir şekilde sürükle bırak yapılmasıdır.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle