İşte HP’nin Yeni AIO Bilgisayarları

 İşte HP’nin Yeni AIO Bilgisayarları
Okunuyor İşte HP’nin Yeni AIO Bilgisayarları

HP, Pavilion AIO (All in One) serisindeki ürünlerini güncelledi. İnce ve adından da anlaşılacağı üzere tüm donanımların bir arada olması şirketler tarafından tercih edilmesine sebep oluyor. Bağlantı sorunlarını ve kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor.

Ürünler 21.5 ,23 veya 27 inç ve dokunmatik ekran ile geliyor. 23 ve 27 inçlik olan modellerinin dokunmatik özelliği olmayan modelleri de mevcut. Intel’in 7. nesil Core i7 işlemcisi ve AMD ’nin Radeon 530 grafik işlemcisine yer veren bilgisayarın 16 GB’a kadar değişen Ram seçeneklerinin olması da ilgi çekici detaylardan biri oluyor.

Ayrıca 23 inçlik modelde AMD Radeon R7 grafik işlemcisi seçeneği de mevcut. 4K çözünürlüğü desteklemesi de dikkatleri üzerine topluyor. Yeterli miktarda giriş çıkış birimine yer verilmiş. (1 adet Ethernet portu 1 adet USB-C, 2 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0, HDMI girişi ve çıkışı).  HP, işlemci performansının yanı sıra ses performansını Bang & Olufsen’in ürettiği hoparlörleriyle sağlamış. HP bilgisayarın eklediği web cam ile görüntülü konuşma yapmaya olanak sağlamış. Ayrıca istenmediği zamanlarda kamerayı gizlemek ve devre dışı bırakmak da mümkün Önceki serisindeki AIO bilgisayarlardan farklı olarak yeni bir klavye mouse modeli ile geliyor. HP bu modelinde tasarım konusunda da inceliği ve sadeliğiyle dikkat çekiyor.

HP’den Yine Fiyat/ Performans Bir Ürün

Fiyat konusuna gelince HP ürünün en düşük modelinin fiyatını 749 dolar (2.669 TL) olarak belirledi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle