Honor 9 Modeli 1 Milyondan Fazla Sattı !!

 Honor 9 Modeli 1 Milyondan Fazla Sattı !!
Okunuyor Honor 9 Modeli 1 Milyondan Fazla Sattı !!

Honor 9 Modeli 1 Milyondan Fazla Satış Gerçekleştirdi

Huawei markasından biri olarak ön plana çıkan Honor 9 modeliyle ilgili olarak dudak uçuklatan bir gelişme yaşandı. Honor 9 modelinin 28 günde tam tamına 1 milyondan fazla satış gerçekleştirmesi oldukça fazla şaşkınlığa neden oldu. Honor 9 Modelinin çarpıcı satışı sonrası gözler güvenilir markaya çevrilmiş oldu.

Yeni Honor 9 akıllı telefonunun lansmanı ile ilgili olarak merak edilen pek çok detaylarda artık gelmeye devam ediyor. Onlardan birisi de piyasa sürüldüğü andan itibaren modelin ne kadar kullanıcı tarafından talep edilerek satın alındığı diyebiliriz. Honor 9 modeli, piyasaya sürülmesinin üzerinden 28 gn geçtikten sonra ise cihazın 1 milyon gibi oldukça iddalı bir rakamla satışının yapıldığı da duyrulmuş oldu.
Model ilk olarak Çin ülkesinde satışa sunuldu. Çin ülkesinin yanı sıra Avrupa’da da piyasaya sürüldü. Şirketin şimdiye kadar piyasaya sunmuş olduğu ürün grupları da inceleme altına alındığında en iyi özellikler Honor 9’da yer alıyor.

Rekor Kıran Satış

Teknoloji dünyasına göz atıldığında ise Huawei, sevilen markalardan biri olarak ön plana çıkıyordu. Android 7 yüklü olarak gelen Huawei’nin olumlu yanları kullanıcılar tarafından oldukça fazla merak sarmış ki bu durumda satışa direk olarak yansımış. Honor 9 cihazında 5.15 inç full HD ekran özelliğiyle şimdiden dikkatleri en güzel şekilde üzerine çekmiş bulunuyor. Hatta bu sayını her geçen gün biraz daha fazla artış yapacağı yönünde bilgilerde gelmeye devam ediyor. Rekor kıran satış herkes tarafından da oldukça fazla şaşırıldı. Çünkü şimdiye kadar belirli dünya devi markalar tarafından kısa zaman dilimi içerisinde rekor bir satış gerçekleşmişti. Huawei Honor 9 modeliyle her yönden beğeni almaya devam ederken 28 gün gibi bir süre içerisinde bir milyondan fazla satış yaılan modelin daha fazla satışa sürükleyeceği görülüyor. Markaya bu model çok fazla fayda sağlayacağı da net bir şekilde görülüyor.

Fiyat yönünden cihazı inceleme altına aldığımızda ise uygun fiyatlı şekilde teknoloji pazarı içerisinde cihazın yer alması da satışın bu denli yüksek olmasını tetikleyen bir başka yanlarından birisi diyebiliriz. Cihaz da aynı zamanda da 3.200 mAh pil özelliği bulunuyor. Teknik olarak incelendiğinde artı sağlayan önemli yanları bulunuyor.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
4
 • Hüseyin
  Hüseyin
  ziyaretci
  3 sene önce

  Telefon özelliklerine göre ucuz olunca tabikide yok satıyor. Şuan yeni telefon alacak olsam bende bu telefonu alırım.

  Cevapla
  0
 • lütfiye
  lütfiye
  ziyaretci
  3 sene önce

  İnsanlar kesinlikle para harcama hastası olmuş satış rakamına bakar mısınız

  Cevapla
  0
 • tattoo – dövme modelleri
  tattoo – dövme modelleri
  ziyaretci
  3 sene önce

  Çok başarılı bir çalışma olmuş

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle