Geekbench’te Nokia 2 Göründü !!

 Geekbench’te Nokia 2 Göründü !!
Okunuyor Geekbench’te Nokia 2 Göründü !!

Geekbench’te Nokia 2 Göründü

Teknoloji meraklıları son dönemde Nokia 2 nasıl olacaı yönünde çok faza düşünmeye başladı. Nokia 2 modeli, fiyatı ve teknik özelliklerinin ne zaman ortaya çıkacağını tam kestirilmediğinden dolayı net bir şey bilinmiyordu.

Giriş seviyesi akıllı olan telefonlarda artık daha fazla önemli hale gelir olduğu şu dönem de doğal olarak telefon üreticleri de farklı modeller konusunda da kollarını sıvamaya devam ediyor. Özellikle bazı kaynaklardan da b u süre zarfı içerisinde bir takım duyumlar gelmeye başlıyor. Onlardan birisi olarak Snapdragon 212 işlemcisinin artık kullanılmaya balanacağı yönünde bir takım söylentiler ortada gezinmeye başlıyor

Fakat tüm bu tartışmaların ise Nokia 2’nin resmi duyurusu ile kısa zaman içerisinde son bulacağı da bir gerçek. Nokia 2’nin her ne kadar dahili hafızası ise bu testlerde görünmese de Nokia 2 akıllı teknolojiye dair bilgiler gelmeye devam ediyor. Geekbenchte görülen Nokia 2 teknolojisinin bir diğer merak edilen özelliklerinden birisi de yaklaşık 100 euro olacağının tahmin ediliyor. Nokia 2’ye dair verilen bir diğer önemli bilgilerden birisi de 8 GB’lık dahili hafızanın aşılmayacağı yönünde olduğudur. Android 7.1 Nougat işletim sistemine sahip olan bu akıllı telefonun tam olarak ne kadar fiyattan satışa sunulacağı bilinmiyor. Sadece tahmini olarak 100 euro olarak piyasa da ki yerini alacağı düşünülüyor. Son dönem de teknoloji dünyasına yönelik pek çok gelişmeler de karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle