En çok indirilen 5 Antivirüs Programı

Bilgisayarlarımızda görmek istediğimiz önemli detaylardan biri olan antivirüs programlarıdır. şimdiki devirde akıllı cihazlar için bile kullanılmakta olan bu önemli araçlar olmassa olmazdır. Tabii ki cihazlarımızın virüs kapmasını ve zarar görmesini hiç birimiz istemez ve en çok kullanılan uygulamalardan biri olan antivirüslerin en çok indirilen 5 programını araştırdık;

1. Avast Antivirüs

 

Ücretsiz bir şekilde indirilebilen Avast, uygulama içi satın alma konusunda oldukça geniş bir içerik sunuyor. Sadece bilgisayarlarımızı ve akıllı cihazlarımızı virüslerden korumakla kalmıyor, daha da iyileştirmek için bazı çalışmalar üzerin de duruyor. Bu konuda en çok indirilen Antivirüs programları arasından ilk sırayı kaptı.

 

2. ESET NOD32 Antivirüs

esed nod32 ile ilgili görsel sonucu

 

Deneme sürümü ücretsiz bir şekilde inen ESET NOD32 Antivirüs programı en tecrübeliler arasında da bulunuyor. Çoğu kişinin bildiği ESET NOD32 Antivirüs programı 10 kişinin 6 sının hakkında bilgi sahibidir. En çok indirilenler listemizde ESET NOD32 2. sırada yer buldu.

 

3. AVG Antivirüs

Antivirüslerin en ilgi çekici olanlardan biri olan AVG Antivirüs, kapladığı az yerle, ücretsiz olan içeriği ve bu konu hakkında başarısı ile önde gidiyor. AVG Antivirüs an çok indirilenler listesinde 3. sırada bulundu.

 

4. Combofix

Antivirüs programları arasında en deneyime gereken uygulamalardan biri de Combofix. Bu uygulamanın da az yer kapladığı ve ücretsiz bir şekilde indirilebilir bir şekilde piyasada bulunan kullanıcıların aradığı bir uygulamadır. Bu antivirüs programı listemizde 4. sırada yer alıyor.

 

5. 360 Total Security

Ücretsiz olarak indirilen bu uygulamanın da az yer kaplaması göz önünde bulunuyor. Sade ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu antivirüs programı kullanıcılar için iyi bir seçim olarak görünüyor. En çok indirilen antivirüs programlarından 5. sırada yer aldı.

Ali Baran Can

Ali Baran Can

TeknoNeo.Com Kurucusu

“En çok indirilen 5 Antivirüs Programı” için 4 cevap

 1. Panda Free Antivirus dedi ki:

  Yazı için teşekkürler. Bende çok uzun yıllar nod32 kullandım ancak sonra 1.5-3 yıldır Panda Free Antivirus’e geçtim. Henüz bir sıkıntısını görmedim.

 2. Didim dedi ki:

  Esed Nod 32 tavsiye ederim

 3. TAha dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler artık bu 5 taneden birini seçip kullanmak lazım

 4. Barış dedi ki:

  Bir çok antivirüs programı denedim. Genelde döndüğüm hep eset oldu kullanım kolaylığından olsa gerek. Diğer antivirüs programlarına ısınamadım bir türlü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir