Dünyanın En Sıradışı Saatleri Hangileri?

 Dünyanın En Sıradışı Saatleri Hangileri?
Okunuyor Dünyanın En Sıradışı Saatleri Hangileri?

Dünyanın En Sıradışı Saatleri Hangileri?

En önemli aksesuarlardan birisi saatlerdir. Her sezonda saat modellerine ilişkin farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Fakat son dönemde en az telefonlar kadar saatler içinde çok konuştuğumuz bir takım yenilikler oldu. En az telefon kadar saatlerde artık akıllanır olmaya başladı. Telefon görüşmesi yapabildiği gibi aynı zamanda kol nabız ölçümlerini bile yerine getiriyor olması, teknoloji de büyük çığır açtığımızın en güzel yanlarından birisini gösteriyor. Dünya üzerinde sayısız markaların sayısız modelleri bulunuyor. Bu durumda hayliyle en sıradışı saatlerin bile piyasa da yerini almasına zemin hazırlıyor. Bu teknolojik saatlerin işlevi yalnızca size saati söylemekten ibaret değildir. Daha pek çok hoşunuza gidecek performansları beraberinde ortaya çıkarmaktadır. İşte Dünyanın en sıradışı saatleri hakkında bilgilerimizi vermeye başlıyoruz.

İlginç Özellikli R2-D2 Uzaktan Kumandalı Saat

R2-d2 uzaktan kumandalı saate ilgi, dünya çapında oldukça fazladır. Bu saat yalnızca saati göstermekle sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda Artoo’yu da uzaktan sorunsuz bir şekilde takip edebilme özelliğine sahiptir diyebiliriz. TV uzaktan kumandasının yanı sıra saat üzerinde yer alan 6 düğmesiyle kızıl ötesi cihazları ve hemen hemen tüm televizyonları kontrol edebilme kapasitesine sahiptir.

Abyss Dokunmatik Saat Performansı

Dokunmadan önce simsiyah ekrana sahip olan saat, sizin dokunmaya başlamanızla birlikte mavi ışıkların dans halinde saat kenarlarında olduğunu fark ediyorsunuz. Eğer ki ışıltılı ve bir o kadar da sıradıı özelliğe sahip olan saatleri tercih ediyorsanız bu modelinde fazlasıyla hoşunuza gideceğinizi düşünmekteyiz.

SportWatchnİKE Dünyası

Koşucu ve spor yapan kişilerin ilgi odağı haline gelen sıradışı saat modelleri içerisinde yerini alıyor. Saat bünyesi altında yer alan dahili GPS özelliği sayesinde hız ve uzaklığın en hızlı yoldan ölçülmesine de yardımcı oluyor. Sadece bununla sınırlı kalmayarak, özellikle kaç kalori yaktığını merak eden bay ve bayanların spor sonrasında yaktığı kalorileri de bildirmektedir. Kalp hızınızında aynı şekilde ölçülmesine yardımcı oluyor. 2017 Sıradışı saatler modellerininde oldukça fazla olduğunu ve saat sektörü içerisinde ilginç tasarımlarının devamının sürekli olarak geleceğini söylemek isteriz. Bu sayede saatlerinizi yalnızca saat öğrenmek için kullanmayacaksınız.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle