Deep Web’e Nasıl Girilir?

 Deep Web’e Nasıl Girilir?
Okunuyor Deep Web’e Nasıl Girilir?

Daha önce Deep Web‘in ne olduğunu bir önceki makalemde anlatmıştım. O makaleye ulaşmak isterseniz Burdan ulaşabilirsiniz. Deep Web aslında sanıldığı kadar korkunç bir yer değil. Ama o kadar basit bir şey de değildir. Bu yüzden Deep Web‘i kullanırken dikkatli olacağız. Deep Web‘e girmek suç teşkil etmez. Ama yasadışı olan siteler girerseniz suç işlemiş olabilirsiniz. Bu yüzden her önümüzde gelen siteye girmemeliyiz. Deep Web‘de karşılaşabiliceğiniz veya karışabiliceğiniz herhangi bir olaydan veya suçdan mesul değilim. Başınıza herhangi bir şey gelirse kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum. Sadece giriş yapıp yasal olan sitelerde takılıp merakınızı giderdikten sonra çıkıp silmeniz benim şiddetli tavsiyemdir. Öncelikle Deep Web’e elimizi kolumuzu sallayarak giremeyiz bize bir Vpn servisi lazımdır. Bu konuda size Express Vpn’i öneriyorum. İndirmek için Buraya tıklayın. Sizin elinizde herhangi bir Vpn servisi varsa o da iş görecektir. İllaki bu şart değildir. Daha sonra Deep Web’in girmek için Tor Browser’ı indirmemiz gereklidir.

Tor Browser Nasıl İndirilir ?

Öncelikle Tor Browser’ı indirmek için Vpn servisimizi çalıştırmamız gerekiyor. Çalıştığını anlamak için ” https://whatismyipaddress.com/tr/ip-im ” sitesine girip bulunduğunuz konuma bakabilirsiniz. Eğer Türkiye de gözükmüyorsanız başarılı bir şekilde Vpn servisiniz çalışıyor demektir. Kontrol ettikten sonra Tor Browser’ımzı indirebiliriz. Tor Browser’ı indirmek için Buraya tıklayınız. Tıkladıktan sonra Tor Browser’ın kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Tor Browser ile artık .onion uzantılı siteleri gezebilirsiniz. Ama dikkat edin yasadışı siteler olmasın. Yasadışı site olursa suç teşkil eder.

Peki Ya Siteler ?

Evet arama yaptık ama hata verdi dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü ilk girenlerin çoğu bu acemiliği çekiyor. Tor Browser’ın kendi içinde bir arama motoru yoktur. Bu yüzden de hata verir. Deep Web de dolaşmak istiyorsanız. Normal olarak Google da linkler bulup ilerleyebilrsiniz. Ama illa ki ben Deep Web’de de arama motoru istiyorum diyorsanız. DuckDuckGo’yu önerebilirim. Kendisi hem güvenli hemde geniş bir trafik barındırıyor. Bu sayede daha güvenli bir şekilde gezebilirsiniz. Deep Web de dolaşmanız son kez tekrar ediyorum ki tavsiye etmiyorum. Başınıza kötü şeyler gelebilirim meraktan indirip kurup daha sonra silmeniz sizin faydanıza olacaktır. Ben kesinlikle hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
4
 • Ali Baran Can
  Ali Baran Can
  Konu Sahibi
  ADMİN Üye
  3 ay önce

  Teşekkürler Oğuzhan

  Cevapla
  1
 • Ali Baran Can
  Ali Baran Can
  Konu Sahibi
  ADMİN Üye
  3 ay önce

  Şakir Bey Lütfen Dikkatli Kullanınız 🙂

  Cevapla
  1
 • Oguzhan
  Oguzhan
  ziyaretci
  3 ay önce

  Deep Web hakkında uzun zamandır aradığım net bilgileri bulmak sevindirici 🙂 Bu siteyi favorilerime ekledim.

  Cevapla
  1
 • şakir abi
  şakir abi
  ziyaretci
  3 ay önce

  deepwebe girdim 2 gün sonra ifşam çıktı teşekkürler king Baran abi

  Cevapla
  0
Giriş Yap
Yazı Ekle