Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM

 Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM
Okunuyor Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM

Bu hafta A101 e gelen teknoloji ürünleri neler? Bim bu hafta elektonik araç olarak ne getirecek ? İşte bir çok kitlenin bu tür soruları merak ettiğini biliyoruz. Bizde bu hafta bu iki marketin (A101 ve BİM) bizlere bu hafta marketlerinde satışa sunacağı teknolojik ürünlere yani aktüel ürünlere kısaca değinmek istedik.

Bilindiği üzere A101 ve Bim gibi kurumsal marketlerimizden halka hitap eden iki lider firma ve bu iki firmanın da müşterilerine her türlü ihtiyacı sağlamak adına bazı kategorilerle dikkat çekmesi gerekiyor.Tabi bu tarz marketlerin bu tür ürünleri, hele ki teknolojik ürünleri uygun fiyata getirmesi çoğu kişinin dikkati üzerinde oluyor.

 

A101’in Bu Hafta Getirceği Teknolojik (Aktüel) Ürünler;

Bu hafta A101 e genel olarak bakıldığındsa çeşitliliği ile yine gözleri doldurmakta.Bu perşembe televizyondan, cep telefonuna, laptop bilgisayardan, kulaklığına bir çok çeşitle karşımıza çıkıyor.

İlk ürün olarak her zamanki gibi bir televizyon bulunduruluyor.HI-LEVEL 49″ uydu alıcılı Full HD led TV ürünü bu hafta marketlerde 1499 TL den satışa sunulacak. Özelliklerine bakılırsa gayet standartlar içerisinde bir ürün fiyatı olarak da geyet iyi gözüküyor.Bir çok bağlantı çeşiti olduğu gibi 2 yıl Vestel servis garantisi kapsamında bulunuyor.Ayrıca ödeme olarak bazı kredi kartlarına taksit imkanı da sunuyor.

Sonrasında bir diğer dikkat çeken ürün ise Acer A315-33-C3UU notebook , bu ürün marketlerde 1149 TL den satışı bulunacak. Özellik olarak bakıldığında sıradan bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyacını rahatça görebileceği bir ürün olarak gözüküyor.İçerisinde Windows 10 ile yüklü olarak gelen bu cihaza 2 yıl Acer garanti kapsamı biçilmiş.

Bir diğer merak uyandıracak ürün ise Xiaomi Redmi Note 5A Prime cep telefonu (Global versiyon), bu telefonu marketlerde 899 TL den satılacak.Özellikleri konusunda, son zamanlarda çıkardığı iyi işlerle telefon pazarında kendisinden söz ettiren Xiaomi, bu telefonda da gayet fiyat performans ürünü olan bir telefonu ortaya koymuş bulunuyor.

5.5 inç ekranı,32 GB hafızası, 13 MP arka, 16 MP ön kamerası bulunan bu cihazda gayet müşterilerine çarpıcı olarak görünüyor.Çift sim kart ve 4.5 G destekleyen bu telefonda parmak izinin de oluşuyla birlikte gayet full özellikli olarak çok talep görüneceği düşünülüyor.Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile beraber gelen bu telefonda 1.4 Ghz 8 çekirdek işlemciyle beraber 3080 mah batarya ile de gayet iyi bir sunum olarak gözükmekte.Hafıza kartı ile 256 GB a kadar yükseltilebilen bu cihaza 2 yıl EvoBT kapsamında garanti sunuluyor.

Son olarakta Piranha markasının mikrofonlu streo kulaklık ürünü bulunmakta.Bu ürün marketlerde 19.95 TL den satılmakta olacak.Cep telefonu, bilgisayar ve MP3 uyumlu olan bu kulaklığın Piranha tarafından 2 yıl garanti kapsamında olacağı sunuluyor.

 

BİM’in Bu Hafta Getirceği Teknolojik (Aktüel) Ürünler;

Teknolojik olarak her hafta A101 e göre biraz geride kalsa da yine de bu hafta da boş bırakmıyor BİM katalogunu.Bu hafta tek olarak Xiaomi RedMi 5 Plus cihazını satışa çıkaracak.Bu ürünü BİM marketlerinde 999 TL den satışta göreceksiniz.

Özellik olarak baktığımızda 5.99 inçlik bir ekranı,12 mp arka, 5 mp ön kamerası bulunmakta.Android Nougat işletim sistemi ile 8 çekirdek işlemcisiyle beraber gayet fiyat performans ürünü olarak gözüküyor.3 GB RAM 32 GB Dahili depolama bulunan bu cihazda 4.5 G ve Çift sim kart özelliğiyle gözleri doldurmakta.Bunların haricinde ürünün orjinal kılıfı da içerisinden çıkmakta.Gayet fiyatına göre alınabilecek bir telefon konumunda.

Sizler bu haftaki ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle