Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM

 Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM
Okunuyor Bu Hafta Marketteki Teknoloji Ürünleri A101 vs BİM

Bu hafta A101 e gelen teknoloji ürünleri neler? Bim bu hafta elektonik araç olarak ne getirecek ? İşte bir çok kitlenin bu tür soruları merak ettiğini biliyoruz. Bizde bu hafta bu iki marketin (A101 ve BİM) bizlere bu hafta marketlerinde satışa sunacağı teknolojik ürünlere yani aktüel ürünlere kısaca değinmek istedik.

 

Bilindiği üzere A101 ve Bim gibi kurumsal marketlerimizden halka hitap eden iki lider firma ve bu iki firmanın da müşterilerine her türlü ihtiyacı sağlamak adına bazı kategorilerle dikkat çekmesi gerekiyor.Tabi bu tarz marketlerin bu tür ürünleri, hele ki teknolojik ürünleri uygun fiyata getirmesi çoğu kişinin dikkati üzerinde oluyor.

A101’in Bu Hafta Getirceği Teknolojik (Aktüel) Ürünler;

İlk öncelikle A101 in bu hafta getirceği ürünlere göz atarsak bu hafta televizyona önem verilmiş gibi görünüyor.Her hafta perşembe günü yeni aktüel ürünlerin gelmesi insanların o günü iple çekmesini mağaza açılışlarında kuyruk olmasını bile sağlıyor 🙂 .

A101 bu hafta bir çok çeşit bulunuyor; bunlardan ilki SAMSUNG 55MU7350 55″ UHD Smart kavisli LED televizyon ürünü bu hafta A101 marketlerde 3699,00 liradan satışa sunulurken ürün özellikleri arasında 4K ultra HD fonksiyon da yer almaktadır. 2 yıl Samsung Türkiye garantisi olan ürün 139 cm ekran boyutuna sahiptir. Ekran aynalama özelliği olan üründe 3 adet HDMI, 2 adet USB girişi bulunuyor.

Sonrasında HI-LEVEL markası adı altında bir çok ürün daha var . HI-LEVEL 32″ uydu alıcılı LED TV 799,00 liradan satışa sunulurken ürün 2 yıl Vestel servis garantisi altındadır. 81 cm ekran boyutuna sahip üründe dahili uydu alıcısı da yer alıyor. HI LEVEL 16 GB micro SD kart 17,95 liradan, taraftar lisanslı 16 GB OTG USB bellek çeşitleri de 19,95 liradan satılıyor.

BİM’in Bu Hafta Getirceği Teknolojik (Aktüel) Ürünler;

Bir diğer market olan BİM de ise bu hafta teknolojik ürün olarak şu devirde pek önde bulunmasa da kişisel hayatımızda önemli ibr yeri olan çamaşır makinesini satışa sunmaya karar vermiş.Bunun haricinde bir çok günlük hayatta kullanılan ürünler ağırlıklı bir katalog olmuş bu haftaki seçimler.Tabii ki biz bu ürünlerin fazla detayına girmedik.

4 Mayıs aktüel kataloğuna baktığımızda haftanın ürünü keysmart 8 kiloluk çamaşır makinesi A+++ sadece 900 lira ve taksit imkanıyla BİM müşteri hizmetleri tararfından satışa sunuldu. Ayrıca Arçelik A.Ş. servis garantisi sunuluyor.

BİM in çamaşır makinesi getirmesiyle,her türlü rakibi olan A101 de bu olaya sessiz kalmadı.A101 de SEG markalı SMC 9100 model çamaşır makinesini uygun bir fiyata sunuyor. 2 yıl garantili, 9kg yıkama kapasiteli ve 1000 devir olan bu çamaşır makinesini Vestel servis güvencesinde 899,00 TL fiyatı ile satışa sunulacağını gösterdi. 7 iş günü içinde teslimatı yapılan ürünü, kredi kartına taksit seçenekleri ile satın almanız da mümkün.

Ve gelelim son bolüme bu hafta da A101 yine getirdiği ürünler ile kalitesini ve çeşitliliğini ortaya koymuş bulunuyor.Peki sizler hangi ürünleri beğendiniz?Sizce bu ürünler bu fiyatlara alınır mı? Yorum olarak görüşlerinizi bildirirseniz seviniriz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle