Blackberry’nin Yeni Bombası Keyone Türkiye’de

 Blackberry’nin Yeni Bombası Keyone Türkiye’de
Okunuyor Blackberry’nin Yeni Bombası Keyone Türkiye’de

Blackberry’nin Yeni Bombası Keyone Türkiye’de

Türkiye pazarına hızlı bir şekilde giriş yapan son teknoloji cihazlardan birisi olarak da Blackberry yeni bombası olarak karşımıza çıkan Keyone yer alıyor. Oldukça üstün bir cihaz olarak karşımıza çıkan Keyone her yönden büyük olumlu beğeniler alma başarısına sahip olmuştur.Mobil Dünya Kongresi 2017’de tanıttığı Mercury kod adına sahip olan en yeni bombası Keyone, artık Türkiye pazarına da hızlı bir şekilde giriş yaparak hizmet vermiş oldu. Özellikle Android ile yeniden küllenmiş olan bu cihaz beklenen performansı da en güzel şekilde veriyor.

Android işletim sistemine sahip fiziksel klavyeli akıllı telefonun ne kadar fiyattan Türkiye pazarı içerisinde satışa sunulacağı da en çok merak edilen konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik 3.399 TL’den satışa sunulacağı beklenen cihazla artık sizlede uygun fiyatlı bir cep telefonuna sahip olma şansını da ele geçirmiş olacaksınız. Bu sayede bir telefondan beklediğiniz her ne varsa artık yanı başınızda bulmaya başlamanız da sizin için çokta zor olmayacak.

Gorilla Glass 4 ile korunan 4.5 inç IPS LCD ekran özelliğiyle de dikkatleri en güzel şekilde üzerine çekme başarısına sahip olan akıllı telefonla artık hayatınızı daha güzel şekilde sürdürmeniz de hiçte zor olmayacak. 12 MP f/2.0 ve çift ton LED flaş desteğiyle artık gerekli tüm özellikler telefon içerisinde barınmış durumda yer alıyor.

Cihazın özellikleri sadece bunlarla da sınırlı kalmayarak aynı zamanda FM radyo ve hızlı şarj gibi ekstra yanları da bulunuyor. Bu sayede ekstra özellikleri sayesinde istediğiniz hemen her şeyi en güzel şekilde yapabilmeniz de mümkün hale dönüşmeye başlıyor. Cihazla ilgili olarak verebileceğimiz bir diğer önemli özelliklerden bir diğeri ise 32 GB dahili hafıza özelliğine sahip olması diyebiliriz. 3GB RAM taşıyan cihaz istediğinizi ortaya en güzel şekilde koyabilme şansına da sahip oluyor. Hızlı çözümlerle hizmet veren akıllı telefon ile istediğiniz hemen her şeyi en güzel şekilde yapabilmeniz de çokta zor olmuyor. Tüm bunları yani hayal ettiğinizi gerçeğe dönüştürecek br cihazınız olmuş olacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle