Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır?

 Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır?
Okunuyor Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır?

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, kullanıcıların hareketlerine bağlı olarak onlara bazı bir kaç denetleme sonucunda hafif cezalar vermekten kaçınmıyor.Tabii bunlardan biri de hesabın askıya alınması, bu askıya alınma olayı küçük bişey gibi bişeymiş gibi gelsede ilerisi biraz sıkıntı olabilir.Bu askıya alınmanın çözümü var tabii ki ancak bazı hesaplarda kalıcı olarak askıya alındığını ibraz ettiklerinde bunların kurtarılmasında sıkıntı yaşayabileceği söz konusu olmakta.

 

Peki hesabınızın askıya alınma nedeni ne olabilir?

Hesabınızın askıya alınmasının birden çok nedeni olabilir.Sahte takip ve paylaşım programı kullanmanız, uygunsuz bir paylaşımda bulunmanız,bir anda fazlasıyla, kişiyi takip etmeniz,retweet yapmanız veya beğenmeniz bu tür sorunları doğurabilir.

Askıya Alınmış Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır?

Eğer daha demin bahsettiğimiz nedenlerden biri dolayısıyla hesabınız askıya alınmış ise bunun çözümü birden fazla nedenden veya bir çok kez askıya alınan hesaplara göre daha kolay geri açılmaktadır.

Hesabınıza giriş yaptığınızda eğer karşınıza bir güvenlik kodu girme ekranı çıkıyorsa hemen o kodu girerek hesabınızı geri alabilirsiniz.

Askıya Alınmış Twitter Hesabını Geri Açma ile ilgili görsel sonucu

Ancak güvenlik kodu girme ekranı gelmiyorsa ve sadece hesabınızın askıya alındığı yazıyorsa durum gerçekten de kötü ama yineden umudu kaybetmemekte fayda var. Twitter’a bu linkten mesaj atacaksınız.

Bu problemi çözmek için süper bir ingilizceye ihtiyacınız yok 🙂 .Hiç bilmiyorsanız hiç de dert etmeyin, aşşağıda hazır bir metin bulunduracağız.Bu metni direkt olarak gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali daha yüksek hale gelir.

işte göndereceğiniz metin;

Hi, you suspend my account: . I am sorry for breaking rules. I accept my mistake. I won’t break rules anymore. I will be very happy if you give me permission to login my account.

Bu mesajı attıktan sonra mesaja cevap olarak hesabınızı geri açma süresi değişkenlik gösterebilir.Bazen bir hafta sonra hesap geri açılıyorken bazen de bir gün sonra açıldığı bile olabiliyor.

Bu yöntemler size yardımcı oldu mu? Yoruma görüşlerinizi bırakırsanız seviniriz.

 

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Arif Armağan Ballı
  Arif Armağan Ballı
  ziyaretci
  1 sene önce

  Hesabım geçici olarak kısıtlandı.Twitter benden hesabıma giriş yapmamı istiyor ama giriş yapmayı deniyorum karşıma telefon numaranı doğrula seçeneği çıkıyor kod göndere bastığım da hata oluştu gibi sorunlar çıkıyor ve malesef kod alamıyorum ne yapmam gerekiyor.

  Cevapla
  1
Giriş Yap
Yazı Ekle