APPLE ve IKEA İş Birliği Geliyor !! (YOK ARTIK!)

 APPLE ve  IKEA İş Birliği Geliyor !! (YOK ARTIK!)
Okunuyor APPLE ve IKEA İş Birliği Geliyor !! (YOK ARTIK!)

Apple IKEA İş Birliği Geliyor

Son dönemde oldukça şaşırtacak bir durum gerçekleşti. Onlardan birisi de Apple ve IKEA tarafından bir işbirliğinin görülmesi olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Dekorasyon ve mobilya denince dünyanın en büyüğü olarak bilinen IKEA, oldukça şaşırtıcı bir gelişmeye imza attı. Bundan böyle alacağınız eşyalarınızın evinde nasıl duracağını bilmiyorsan da üzülmeni gerektirecek bir durum söz konusu olmayacak.

Çünkü evinizde bulunduracağınız eşyalarınızın nasıl olacağını görebilmeniz için Apple ile bir anlaşma içerisine girerek 3 boyutlu video sisteminin geliştirilmesini sağlayacak. Bu sayede satın almayı düşünmüş olduğunuz eşyalarınızın da evinizde tam olarak nasıl durduğunu daha detaylı bir şekilde görme şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Dünyanın en büyük mobilya zincirini oluşturan IKEA firmasının böyle bir şeye imza atıyor olması da dekorasyon meraklıları tarafından da doğal olarak büyük bir sevinçle karşılanmasına neden oldu. IKEA mağazalarına gitmeden görmenize neden olacak sanal gerçeklik uygulamasına adım atmaya başladı. Bu sayede mağazaya gitmenize gerek bile kalmadan eşyaların evinizde tam olarak nasıl durduğunu son derece kolay bir şekilde görme şansına sahip olacaksınız.

Normal şartlarda eve eşya alınmak istendiği vakit direk olarak mağazaya gitme zorunluluğu bulunuyordu. Fakat tüm bunlar ise artık kısa süre içerisinde de ortadan kalkmış oldu. Yani artık illa ki mağazaya gitme gibi bir durumunuz söz konusu olmayacak. Bakıldığında bu durum son dönemin en iyi ve en yaratıcı fikirleri olarak karşımıza çıkıyor. Firma şimdiden tüm dünyanın gözünü üzerine çevrilmesine bile neden oldu. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse çok fazla memnuniyet alacaı ve firmanın bu yolda daha fazla kat edeceği de bir gerçek olmaya başlayacak. Üstelik tüm bunları da evinde kamerayı doğrulttuğu yerde rahatlıkla yapabilmenize de en güzel şekilde imkan sağlamaya başlayacak.

Mağazaya gitme derdini bir an önce ortadan kaldırmayı planlayan güvenilir firma bunu hayata geçirebilmek adına ise hemen Apple firmasından da bekleme yapmadan destek almış olacak. Bu sayede Apple tarafından geliştirilen sanal gerçeklik kamera sistemleri üzerinden evinize eşyaların nasıl duracağını da görme şansına bir anlamda sahip olmaya başlayacaksınız.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle