Responsive Reklam Alanı

Apple Bedava Beats Kulaklık Dağıtmaya Başlayacak

Apple Bedava Kulaklık Dağıtmaya Başlayacak

Apple bu yıl farklı bir kampanya ile insanların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu kampanyalarından birisi de iPad Pro ile MacBook satın alan kişilere özel olarak firma tarafından da hiçbir şekilde ücret alınmadan kulaklık dağıtılmış olacak. Bu sayede ekstra kulaklık içinde para vermek zorunda kalmamış olacak ve ihtiyaçlarınızı da en hızlı yoldan giderme şansına da sahip olmaya başlayacaksınız.

Üstelik işin bir de sevindirici taraflarından birisi de Apple firması bu tür kullanıcılarına yönelik olarak ücretsiz Beats kulaklık verileceğini duyurdu. Apple kullanıcıları bunu duydukları andan itibaren ise doğal olarak çok fazla memnun olmaya da başladılar.Çünkü normal şartlar da ekstradan da kulaklık temin edecek olmaları güzel bir durum değildir.

Ayriyetten para vermek zorunda da kalmış olacaklardı. Bunun bir an önce üstesinden gelebilmek adına ise Apple hemen bu durumu en ince ayrıntısına kadar düşünmeye başlayarak bedava kulaklık dağıtmanın oldukça iyi olduğunu düşündü.

Apple tarafından her yıl gerçekleştirilmiş olan indirimler göz önüne alındığında bu durum pek çok kişi tarafından da doğal olarak sevinçle karşılanmaya başlıyor. Apple sevindirici en güzel yanlarından birisi de artık yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrencilere özel olarak kulaklık hediye ederek mutlu etmesi yer aldı. Bu sayede kulaklık almak içinde ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmayacak olmanız işin en çok sevindiren yanlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Doğal olarak Apple tarafından kulaklık verileceği duyurulmaya başlandığında da pek çok kişi tarafından sorulan sorulardan birisi de şu oluyor.

Kulaklığın hangi modeli vereceği olduğunu söylememiz mümkündür. Beats Solo3 ya da Powerbeats 3 modelinden birisini kullanmaya başlarsanız da Apple firması sizlere çok cazip avantajlar sunuyor. Bu avantajların ne olduğunu merak eden kişiler için ise 150 dolarlık bir indirimle karşılaşacak olmaları diyebiliriz. Normal şartlarda Apple kullanıcıları işini görmek için ekstradan kulaklıkta satın alma girişimi içerisine de girmeye başlayacaktır. Fakat artık güvenilir firma tarafından gerçekleşen bu durum sonrasında ekstra para verme durumları ortadan kalkıyor.

Responsive Reklam Alanı

Ali Baran Can

Ali Baran Can

TeknoNeo.Com Kurucusu

“Apple Bedava Beats Kulaklık Dağıtmaya Başlayacak” için 4 cevap

  1. Hamdi dedi ki:

    Apple inşallah beats kulaklıkları dağıtır. Bende bir Apple kullanıcısıyım.

  2. Mert k. dedi ki:

    Apple store kapı önlerine çadır kurma vakti geldi desenize ☺

  3. Aslıı dedi ki:

    kimse bedava kulaklık vermez hele apple hiç vermez. Adamlar her şeyi paraya dönüştürüyor çünkü 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir