2017 En İyi 4 Iphone Aksesuarı

 2017 En İyi 4 Iphone Aksesuarı
Okunuyor 2017 En İyi 4 Iphone Aksesuarı

2017 En İyi 4 Iphone Aksesuarı

Bu sayede 2017 Iphone Aksesuar Modelleri konusunda da fikir sahibi olmamıza en iyi şekilde yardımcı olmaya başladılar diyebiliriz. Apple, neden fuarda yer almadığı yönünde çok fazla sorular gelirken, ürün tanıtım etkinliklerini kendisi taıtmaya başladığından dolayı doğal olarak Fuarda yoktu. CES’te Apple için özel şekilde hazırlanmış olan şık aksesuarlar yerini almış oldu.

İlk olarak İncipio, Iphone cihazlarında kullanılmak üzere Iphone 7 kılıfının tanıtımını gerçekleştirdi. Kılıfın özelliklerine göz attığımızda ise son derece ince şekilde tasarlanmış olduğunu görebilmekteyiz. Kılıfta aynı zamanda şar portu ve kulaklık içinde iki adet giriş mevcuttur. Diğer bir tanıtım ise Griffin tarafından yapılmaktadır. Breaksofe kablolarının tanıtımını gerçekleştirmiştir. Yeni tanıtımı yapılan kabloların ise Magsafe konnektörünün yerinin alacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 2017 En iyi 4 Aksesuarlar ile artık Iphone cihazlarınızı daha etkin şekilde kullanabilmenize yardımcı olacak bir sistem geliştirilmiştir.

Henge Docks ise Macbook Pro’yu tamamlayacak olan birbirinden farklı ürünlerin tanıtımlarını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Bilgisayar monitör bir yanına yerleştirmenize olanak sağlayan Orjinal yatay bağkantı istasyonu hakkında bilgiler verilmiştir. Henge Docks tarafından tanıtımı yapılan yeni bağlantı istasyonu, Macbook Pro’yu artık daha güvenli şekilde sabitlemenize de yardımcı olacaktır. En özel Iphone ekipmanları ile artık akıllı teknoloji içerisinde yer alan Iphone cihazlarınızı daha verimli şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Diğer yandan Macrumors, CES 2017 etkinlik fuarında tanıtımı yapılan tüm ürünlerin incelemesini yaptı. İnceleme işlemler sonrasında ise Iphone aksesuarlarını içeren özel bir video hazırladı. Iphone aksesuarları konusunda henüz bir bilgisi bulunmayan teknoloji meraklıları da hazırlanan videoyu hemen izleyerek bilgi sahibi olabilir.

Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Giriş Yap
Yazı Ekle